Monika Pionk - opinia (1) Właśnie wróciliśmy z wycieczki na trasie Kraków - Tatrzański Park Narodowy-... Monika Pionk Ewa - opinia (1) Bardzo miła i sprawna obsługa, przyjemna wycieczka do Gniewu. Ewa Kasia - opinia (1) Polecam. Rzetelne biuro podróży. Kasia
Marzena Sobolewska - opinia (1) Super !!! Miło, fachowo i profesjonalnie Marzena Sobolewska Ewa - opinia (1) Dobra organizacja i opieka w czasie wyjazdu. Ewa Wioleta - opinia (1) Profesjonalnie zorganizowana i przeprowadzona wycieczka. Biuro nie zawiodło,... Wioleta Iwona - opinia (1) Świetnie zorganizowana wycieczka szkolna, całość przebiegła zgodnie z planem,... Iwona M. Lubecka - opinia (1) Wycieczka zorganizowana zgodnie z planem i oczekiwaniami. Sympatyczna pani... M. Lubecka Izabela Nasiorowska - opinia (1) Wycieczka do Włoch zorganizowana na najwyższym poziomie:opieka... Izabela Nasiorowska Izabela Nasiorowska - opinia (1) Świetne biuro podróży,bardzo dobra współpraca,bogata oferta... Izabela Nasiorowska Barbara czamara-Lubocka - opinia (1) Byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, chociaż nieco zmęczeni i oszołomieni... Barbara czamara-Lubocka Joanna - opinia (1) Obsługa Klienta na najwyższym poziomie - szybko, sprawnie, konkretnie i z... Joanna katarzyna - opinia (1) Bardzo udana wycieczka szkolna do Warszawy. Wszystkie punkty programu... katarzyna Katarzyna - opinia (1) Super organizacja i realizacja wycieczki. Polecam. Katarzyna Iwona - opinia (1) Bardzo dobra współpraca i organizacja, biuro otwarte na sugestie, bardzo... Iwona Tomasz Becker - opinia (1) Jeżdżę z biurem unitur od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłem, ani nie... Tomasz Becker Uczestnicy wycieczki GLA do Berlina - opinia (1) Powiedzieć, że było super, to za mała. Niech za opinię wystarczy spontaniczna... Uczestnicy wycieczki GLA do Berl Lubań - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z organizacji i realizacji wycieczki. Pełen... Lubań Maria - opinia (1) Super zorganizowana, udana wycieczka! Maria Adela - opinia (1) Uczestniczyłam w wycieczce na trasie Gdynia- Paryż z moja klasą. Wycieczka... Adela