Oszukany - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam. Całkowity brak odpowiedzialności. Zalecam omijać... Oszukany Pawel - opinia (1) Najlepsze biuro podróży. Prowadząca Dominika jest pasjonatką podróży i... Pawel Jacek - opinia (1) Firma godna polecenia, korzystałem z ich usług wiele razy, organizując... Jacek
Alina Żygas - opinia (1) Polecam usługi biura. Znajdą najlepszą ofertę w najniższej cenie, obsługa... Alina Żygas Lukasz - opinia (1) Nie polecam, obsługa klienta przez Panią doradcę na porażająco niskim poziomie. Lukasz Ania - opinia (1) Profesjonalna pomoc w wyborze wakacji Ania Tomasz - opinia (1) Moja Wiktoria przez cały tydzień chodziła podekscytowana półkoloniami.... Tomasz Kama - opinia (2) W wakacje oba nasze Dzieciaki bawiły na letnim obozie na Kaszubach. Zero... Kama miła, rzetelna obsługa (1) Bardzo polecam, nie mogę przyczepić się do niczego, kompleksowa obsługa... Krzychu Polecam! (1) Wspaniale spędziłam czas organizowany przez Sanvitę na turnusie... nunciaa zadowolona (1) Biuro spełniło moje oczekiwania. Mimo iż nie mieszkam w Trójmieście,... irma Małgorzata Kinda - opinia (1) polecam dostosowanie oferty do klienta Małgorzata Kinda Najwyższy poziom (1) World Tour to biuro podróży z najwyższym poziomem obsługi klienta jakiego... Darek Świetne biuro (1) Jesteśmy klientami Itaka Sopot Centrum. Obsługiwał nas P. Krzysztof, który... Zadowoleni klienci Rzetelna firma (1) Bardzo polecam biuro, zawsze można liczyć na szczere doradztwo oraz przemiłą... Karolina K. Klientka - opinia (1) Pracownicy salonu kompetentni i profesjonalni. Polecam. Klientka Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam. Dobierają ofertę do potrzeb, nie wciskają, nie... Katarzyna Kris - opinia (1) Polecam gorąco,wspaniałe wakacje. Kris Polecamy (1) Od dwóch lat korzystamy z ofert biura World Tour. Jestesmy bardzo zadowoleni... Joanna i Piotr super firma (1) dwa razy miałem przyjemność korzystania i zamierzam co najmniej trzeci... mariusz