Bozena Jastrzębska - ocena (1) Właśnie wróciłam ze szkolnego wyjazdu z Biurem Pana Jacka!Włochy raz dwa..42... Bozena Jastrzębska Katarzyna Wojtasik - ocena (1) Czas leci i kolejny wyjazd za nami! Widzieliśmy się w grudniu, a teraz w... Katarzyna Wojtasik drogie - ocena (1) bozenka os prima drogie
Jarek B. - ocena (2) W Camel Travel wykupiłem już kilka wyjazdów w ostatnich latach. Zawsze... Jarek B. Jola - ocena (1) Bardzo dobrze i sprawnie zorganizowana wycieczka do Torunia. Natychmiastowa... Jola MoDa - ocena (1) Bardzo polecam Unitur. Zawsze sprawne oraz kompetentne. Miła obsługa. Pilot... MoDa Katarzyna - ocena (1) Moje dzieci to wodomaniacy. Z Wandrusem jeżdżą na obozy żeglarskie,... Katarzyna Katarzyna Wojtasik - ocena (1) Dziękujemy Unitur za zorganizowanie wycieczki do Berlina! Jechaliśmy z dość... Katarzyna Wojtasik JK - ocena (1) Polecamy! Świetne, wysokiej klasy Biuro, doskonała, profesjonalna obsługa,... JK Grażyna Behnka - ocena (1) Wycieczka została zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękuję, Grażyna Behnka Grażyna Behnka Sylwia Trojanowicz - ocena (1) Wszystko idealnie,polecam. Sylwia Trojanowicz Martyna Luchcińska - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Better Business Event jako biuro eventowe... Martyna Luchcińska Zygmunt - ocena (1) Niedawno byłem z Nimi w Gruzji, świetna impreza , fajne biuro ! Polecam ! Zygmunt Jolanta Zawadzka -Giza - ocena (1) Wszystko było super ,bardzo dobry program i obsługa Jolanta Zawadzka -Giza Stocznia remontowa "Nauta" - ocena (1) Firma pomaga w organizowaniu wszelkiego rodzaju wyjazdów/delegacji - od... Stocznia remontowa "Nauta" Mirosława Pałubicka - ocena (1) Organizacja wycieczki do Wilna perfekcyjna, pilot wycieczki- p.Żaneta - osoba... Mirosława Pałubicka Dorota - ocena (1) Polecam jak najbardziej! Dorota Marian B. - ocena (1) Dziecko wróciło zadowolone z wycieczki szkolnej do Paryża. Cena bardzo rozsądna. Marian B. Dorota - ocena (1) Wszystko na najwyższym poziomie! Profesjonalnie, miło, z zaangażowaniem i... Dorota GPEC - ocena (1) Jako firma korzystamy z usług BBEvent od wielu lat. Jest to bardzo intensywna... GPEC