ZKM Gdynia

Komunikacja miejska

Gdynia, Jana Kilińskiego 16

Klaudia - opinia (1) Jechałam dzisiaj linia 152 nr 5068, autobus jest tak brudny ze idzie się... Klaudia Adi - opinia (1) Wracam z pracy autobusem lini R przesiadam sie na przystanku Hutnicza... Adi Rozczarowana Małgorzata - opinia (1) Kierowca autobusu S 4046 10.10.2021 godz1133 odjazd z Wladysława 4,bardzo... Rozczarowana Małgorzata
Dariusz - opinia (1) Kierowca autobusu R nr 2277 bardzo nie miły i opryskliwy nie chciał sprzedać... Dariusz Bogusław Michalczyk - opinia (1) Dzień dobry.Nazywam się Bogusław Michalczyk i jestem mieszkańcem Gdyni.Miałem... Bogusław Michalczyk Ktoś - opinia (1) Autobus Lini 173 spóźnił się 14min. Wsiadalam na przystanku Chylonia Dworzec... Ktoś Ktoś - opinia (1) Autobus Z o numerze 4251... Kierowca bardzo duzo przeklinał i bardzo... Ktoś Anna - opinia (2) W dniu dzisiejszym tj 25.09.2020 autobus 86 godz 8:02 w Rumi na przystanku... Anna Wioletta - opinia (1) To są kpiny,autobus R notorycznie się spóźnia!ludzie chcą dojechać na czas do... Wioletta Ona - opinia (1) To jest jakiś żart że od dwóch dni autobus R z dworca głównego na przystanek... Ona Marta - opinia (1) Dnia 18.02.2021 godzina 6:47 trolejbus o numerze 30 rejestracja... Marta Anya - opinia (1) Niedziela. Autobus linii 29 wielki Kack fikakowo. W nieuprzejmy sposób... Anya Marek magielda - opinia (1) Chcialbym bardzo podziekowac w znaleziueniu moich sluchawek panu z infolinie... Marek magielda Sylwia - opinia (1) Kierowca o numerze 4253 na linii Z próbował zamknąć mi drzwi przed nosem... Sylwia Piotr - opinia (1) Chciałbym zgłosić skargę na Kierowce jadącego autobusem o 14.33 a Placu... Piotr Bartek - opinia (1) Dramat, autobus 181 odjeżdżający o 21.46 z przystanku sopot pkp. w tym... Bartek Emilia Kamrowska - opinia (1) Dzisiaj godzina 15:18,Leśny Zakątek n/ż autobus linii 171 czerwony.Wsiadłam... Emilia Kamrowska Ula - opinia (1) Dzień dobry. Chciałam podzielić się opinią bo uznałam, że jest to bardzo... Ula Małgorzata - opinia (1) 22 mają. Linia 181 przystanek Sopot ul. Goyki godz 15:46 autobus nie poczekał... Małgorzata Lucyna - opinia (1) Dnia 17.02.2020 Kierowca linii 173 przystanek Derdowskiego-Dębogórska Rumia,... Lucyna