ZKM Gdynia

Komunikacja miejska

Gdynia, Jana Kilińskiego 16

Anonimowo - ocena (1) Jadąc 150 g.16.32 machając Panu na żądanie na arciszewskich 3 razy pan... Anonimowo Pasażer - ocena (1) Kierowca 27 w dniu wczorajszym tj.20.03.2024, nie zatrzymał się na przystanku... Pasażer Angelika - ocena (1) Chciała bym dzisiaj podziękować kierowcy Linii R, który rano kursem o 8.42 z... Angelika
Dominik - ocena (1) Podczas wchodzenia do autobusu kierowca zamknął mi drzwi przed nosem i prawie... Dominik Samantha - ocena (1) O godzinie 14:17 wracałam 194 z Suchego Dworu jako że byłam tu pierwszy raz w... Samantha D.S - ocena (2) Po prostu kpina ze strony ZKM Gdynia autobusy linii R jeżdżą jak chcą trochę... D.S Alicja - ocena (1) Autobus 105 jadący przez przystanek Pogórze-przedszkole przyjechał pięć minut... Alicja Natalia - ocena (1) Kierowca lini 27 który w dniu 27.11 planowo odjeżdzał ze Źródła Marii to... Natalia Tragedia - ocena (1) ZTM to stan umysłu. Żona kupiła mi bilet przez Skycash bo ja nie mam i... Tragedia Lux - ocena (1) Czekając na przystanku ,,na żądanie,, już drugi raz pomimo tego że machałam... Lux Guzman - ocena (1) Autobus lini Z notorycznie ma opóźnienia kilkudziesięcio minutowe . Widać że... Guzman Roman - ocena (1) Dzisiaj jechałem na identyfikację zwłok mojego ojca na Pogórze. Linia 141.... Roman Pati - ocena (1) Masakra!!!! Korki i spóźnienia ok Ale żeby wogole autobusy sobie nie... Pati O - ocena (1) Do Rumii regularnie nie dojeżdżają autobusy nr R. Komunikacja nie jeździ... O Wojtek - opinia (1) Najgorsza komunikacja miejska Wojtek Piotr - opinia (1) Autobus 128 09.11 05.09Trochę się spóźnił przez korki. Ale obsługa (kupiłem... Piotr Mieszkaniec Kamiennego Potoku - opinia (1) Autobus linii 185 Sopot 16.08.2023 godz. 13. Powiem tylko jedno horror mój... Mieszkaniec Kamiennego Potoku Natalia - opinia (1) Byłoby miło aby kierowcy sami nauczyli się korzystania z rozkładu jazdy... Natalia Dziewczyna - opinia (1) Dnia 16 czerwca kierowca lini autobusu 2276 autobus (173) o godzinie 15:20... Dziewczyna Dawid - opinia (1) Kierowcy na wysokim poziomie. Dbają o punktualne odjazdy z przystanków.... Dawid