Marcin Kusyk - ocena (1) Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe Profit. Pani Joanna wraz z całym... Marcin Kusyk Łukasz Pellowski | Pello Caffe - ocena (1) Jest to najlepsze biuro księgowe ever! Joannę Głowacką znam od lat. Jest to... Łukasz Pellowski | Pello Caffe Fin Invest - opinia (1) Bardzo dobrze oceniamy współpracę z biurem rachunkowym pani Joanny. Bardzo... Fin Invest
Arkadiusz Izdebski - opinia (1) Gorąco polecam to biuro rachunkowe. Sam korzystam od kilkunastu lat. Zawsze... Arkadiusz Izdebski Agencja Celna Teresa Żytkowiak - opinia (2) Współpracujemy z biurem Pani Joanny od 15 lat, tu znalazłam wszystko:... Agencja Celna Teresa Żytkowiak B.Charyton - opinia (1) Bardzo kompetentna firma reagująca na wszystkie zmiany w prawie B.Charyton Ewelina - opinia (1) Biuro reaguje szybko i merytorycznie. Dzięki serwisowi czuję się bezpiecznie. Ewelina Jaroslawz - opinia (1) Świetne biuro rachunkowe. Kompetentni i fachowi księgowi kierowani przez... Jaroslawz Witold - opinia (1) Ogromna wiedza, zaangażowanie w sprawy swoich klientów i pozytywne, ludzkie... Witold Dariusz Popławski Rukolą sp.z o.o. - opinia (1) Współpracuję z biurem rachunkowym Profit od roku i końcu znalazłem godną... Dariusz Popławski Rukolą sp.z o. Centrum motoryzacji - opinia (1) Przekształcanie działalności gospodarczej w spółkę to sama przyjemność z... Centrum motoryzacji Jakub B - opinia (1) Świetny kontakt, konkretne i profesjonalne biuro rachunkowe! Na koniec dnia,... Jakub B Maria - opinia (1) Pani Joasia właścicielka, to przecudowna, z dużym doświadczeniem osoba. Całym... Maria Szusz - opinia (1) Pełen profesjonalizm, szybki czas działania. Polecam w 100%!!! Szusz artma Marta Rudnicka - opinia (1) Niezwykle radosne i pełne pasji podejście do profesji rachunkowej :)... artma Marta Rudnicka lenmar sp. z o.o. Sp. K. - opinia (1) Pasja oraz ogromna wiedza właścicielki sprawia, że jest to najlepsze biuro w... lenmar sp. z o.o. Sp. K. Justyna Kończal - opinia (1) To już 22 lata!!! Tak, tyle czasu trwa moja współpraca z najlepszym biurem... Justyna Kończal Kasia - opinia (1) Najlepsze biuro na świecie polecam Kasia Krzysztof - opinia (1) Polecam współpracę. Solidnie, profesjonalnie, partnerskie podejście. Takie... Krzysztof Robert Kaszubski - opinia (1) Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, usługi na najwyższym poziomie. Naszą... Robert Kaszubski