ŁK - ocena (1) Polecam Biuro nieruchomości Castle, Pani Paulina Bień stanęła na wysokości... ŁK Dominika Krzyżanowska - ocena (1) Profesjonalizm w każdym calu, chyba tak mogę najtrafniej określić współpracę... Dominika Krzyżanowska Ala i Tomek - opinia (1) Przygodę z Biurem Nieruchomości Castle rozpoczęliśmy od sprzedaży domu w... Ala i Tomek
Henryka - opinia (1) Pani Paulina Bień. Jestem bardzo zadowolona z usługi Pani Pauliny jako... Henryka Dariusz Gruba - opinia (1) Jako sprzedawca po raz pierwszy bylem początkowo onieśmielony tym procesem.... Dariusz Gruba Joanna - opinia (1) Współpraca z Panią Pauliną Bień to była czysta przyjemność. Fachowe,... Joanna Magda Maciek i Aurelia - opinia (1) Serdecznie polecam pośredniczkę Paulinę Bień. Nie spotkałam sie jeszcze z tak... Magda Maciek i Aurelia Ania - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przy pomocy Pani Pauliny sprzedaż... Ania Sylwia - opinia (1) Super biuro nieruchomości, sprzedaż mieszkania załatwiona w ekspresowym... Sylwia Kamil - opinia (1) Pani przedstawiająca ofertę do samego końca była bardzo profesjonalna i... Kamil Dorota i Marek - opinia (1) Bardzo mila, profesjonalna i sprawna obsluga. Nasza mieszkanie zostalo za... Dorota i Marek Piotr - opinia (1) Mieszkanie sprzedane - misja wykonana, czego więcej oczekiwać? :) Pani... Piotr Jakub - opinia (1) Biuro castle polecam każdemu, kto chce być poważnie i uczciwie traktowany.... Jakub Wioleta - opinia (1) Cała transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła prawidłowo, dobra pomoc... Wioleta Marzena - opinia (1) Miła i cierpliwa obsługa zakończona sukcesem polecam Marzena Katarzyna - opinia (1) Bardzo miła obsługa, szczególnie pani Paulina Bień bardzo sympatyczna i... Katarzyna r.o. - opinia (1) Decydując się na sprzedaż mieszkania nie myśleliśmy o agencji nieruchomości.... r.o. Jacek - opinia (1) Korzystałem z usług biura Castle przy zakupie działki. Sprawę prowadiła Pani... Jacek Marzena - opinia (1) Korzystałam z pomocy Biura Nieruchomości Castle przy sprzedaży i kupnie... Marzena Grzegorz - opinia (1) Pod koniec zeszłego roku Panie z Castle Nieruchomości pomogły nam zrealizować... Grzegorz