Traveler - ocena (1) Bardzo polecam biuro nieruchomości " Castle" oraz agentkę panią Annę... Traveler Ania - ocena (1) Ostatnio miałam przyjemność skorzystać z usług biura nieruchomości. Pan... Ania Teresa Romanowska - ocena (1) Dziękuję Pani Katarzynie Kacperskiej za bardzo milą i profesjonalną... Teresa Romanowska
Monika - ocena (1) Jesteśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem,... Monika Milena - ocena (1) Serdecznie Polecam biuro Nieruchomości Castle, szczególnie Panią Katarzyna... Milena Kamil - ocena (1) Nie pomyślałbym, że moja pierwsza sprzedaż mieszkania będzie tak prosta.... Kamil Anna Kolęda-Klinkosz - ocena (2) Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Pauliną Bień. Pani Paulina... Anna Kolęda-Klinkosz Dominika Sz - ocena (2) Początkowo znajomi przestrzegali mnie przed Biurami Nieruchomości opowiadając... Dominika Sz Wiktoria - ocena (2) Zdecydowanie polecam współpracę z biurem nieruchomości Castle! Było to moje... Wiktoria Maciej Niecko - ocena (2) Biuro Castle.Kommpletna i satysfakcjonująca współpraca zwieńczona... Maciej Niecko Wiktoria S - ocena (2) Bardzo polecam współpracę z biurem nieruchomości Castle, wiedza i... Wiktoria S Izabela - ocena (2) Ogromnie cenię sobie profesjonalizm, zaangażowanie i empatię Pani Pauliny... Izabela Andrzej - ocena (2) Bardzo profesionalna praca i duże zaangażowanie Pani Pauliny przy sprzedaży.... Andrzej Joanna - ocena (2) Współpracowałam z P. Pauliną B. w Gdańsku. RE-WE-LA-CJA️ Pełen... Joanna Aleksander - ocena (2) Szczerze polecam biuro nieruchomości Castlę. Pani Paulina, z którą... Aleksander Anna B. - ocena (2) Polecam współpracę z biurem Castle! Duże doświadczenie, zawsze pomocni, jest... Anna B. Przyluscy - ocena (1) P.Paulina Bień prezentowala oferte sprzedaży... Przyluscy Jakub Rojewski - ocena (1) profesjonalna i miła obsługa w odpowiednim czasie ! Jakub Rojewski Daniel Goławski - ocena (1) Miałem okazję współpracować z Panem Piotrem Jaworskim. Ogólna ocena bardzo... Daniel Goławski Henryka i Halina - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście Pana Piotra, ogromna wiedza, pełne... Henryka i Halina