Kamil - ocena (2) Hej, korzystam z usług 'perfecta biuro Rachunkowe' w Sopocie od jakiegoś... Kamil Ania - opinia (1) Współpraca z Panią Agnieszką przebiega wzorowo , jestem bardzo zadowolona Ania Ewelina O. - opinia (1) Współpracujemy już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona, polecam współpracę Ewelina O.
MW - opinia (1) Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze. Polecam! MW Jakub N - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Najlepszy kontakt i najlepsza wspolpraca. Jakub N Lech - opinia (1) Najważniejsze dla mnie we współpracy z Perfectą jest obsługa całkowicie... Lech Tomasz - opinia (1) Lata współpracy tylko umacniają w przekonaniu, że warto korzystać z usług... Tomasz Sławomir Bechciński - opinia (1) Z usług biura korzystam od 2,5 roku i jestem bardzo, bardzo zadowolony.... Sławomir Bechciński Łukasz - opinia (1) Profesjonalnie i na czas,bardzo komunikatywne księgowe Łukasz TT - opinia (1) Polecam firmę. Obsługa sprawna i merytoryczna. TT Krzysztof U. - opinia (1) Rzetelna firma, w każdej sytuacji znajduje rozwiązanie. Pani Monika Nowak,... Krzysztof U. Marcin Kozłowski - opinia (1) Gorąco polecam biuro rachunkowe perfecta. dzięki profesjonalnej i życzliwej... Marcin Kozłowski Grzegorz Janowski - opinia (1) Od ponad dwóch lat korzystamy z usług "Perfecty", od początku Nasza... Grzegorz Janowski Anna - opinia (1) Z usług biura rachunkowego Pani Agnieszki korzystam od początku prowadzenia... Anna Zdecydowanie polecam (1) Współpracujemy juz trzeci rok, mogę spokojnie zając się prowadzeniem biznesu.... Marcin biuro godne polecenia (1) Biuro rachunkowe PERFECTA współpracuje z nami od 2012r. i świadczy dla nas... Tomasz Fachowa i rzetelna obsługa (1) Biuro obsługuje moją działalność gospodarczą od 2006 roku. Przez te 10 lat... Mirek