Blizny po ospie wietrznej w dzieciństwie

Jak w temacie,probowalam kiedys kilka razy laserem- jakims takim,ze mial pobudzic skore do wybrzuszenia i odbudowy....bo te blizny jak wiadomo sa doleczkami takimi i akurat na nosie ale bez efektu, teraz mam nosek zoperowany wiec i tak nie moge nic dzialas ale na jesien planuje zmasowany atak tylko czym????? mikrodembrzja ,fraxel, kwasy...??? czym to usunąc? zachowując nos oczywiscie w calości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mialam robione przez pare lat lasery Co2 ktore mi bardzo pomogly w 50-70% wygladzily je - po ospie rowniez

aktualnie robie jeszcze frakcyjny laser ponoc nowszy i lepszy moze bede miec jeszcze lepsza poprawe na to trzeba czasu i duzo zabiegow i lat;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurcze, wszystko zawsze przeklada sie w czas.... A tymczasem chadzam sobie z dziurami na nosie. Spropbuje z tym fraxelem skoro nowośc to moze bedzie szybszy i lepszy efekt Tyle ze na razie poczekam na wygojenienie niaa, no i to chyba dopiero na jesien taki laser co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm wlasciwie nie na lato
ja tam robilam zawsze okres jesien ,zima i jeszcze w marcu ,kwietniu i maju laser Co2 naprawde im wiecej zabiegow tym lepszy efekt
powodzenia zycze i nie zniechecaj sie brakiem efektow po 1 czy 2 zabiegach

fraxel dobry jest podobno ten repair silniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jescze się podpytam gdzie robilaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wypróbować jakieś dobre preparaty na blizny. Nie są drogie a działają bardzo dobrze. Osobiście polecam Contractubex bo sama z niego korzystałam ale nikt nie zabrania eksperymentowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z niego również korzystałam jakiś czas temu po operacji mostka. Mogę potwierdzić że fajnie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja generalnie nie jestem zwolenniczką zabiegów, jasne, jesli juz nie ma innego wyjscia to jak najbardziej, ale moze sprobowac pozbyc sie tego jakos przy pomocy kosmetyków ? Serum z witaminą c bardzo fajnie dziala na przebarwienia ja mialam takie po bliznach wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wlasnie szukam jakiegoś serum, takiego z wyzszej półki. Zależy mi na czymś sprawdzonym i naprawdę skutecznym, moze coś polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm.. no jesli z wyzszej półki, to moze Senelle? Maja serum z witaminą c, takie przeciwstarzniowe, no i serum z bakuchiolem, przeciwzmarszczkowe, takie naprawcze. Ja zamowilam jakis czas temu na notino to drugie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!! ja mam od nich spf i jestem mega zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...