BLUE SUN

Fryzjerzy Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A/16

nigdy więcej (1) Krzywo ścięte włosy, grzywka poszarpana, nierówno pofarbowane. Poszłam na... Anna Pełen profesjonalizm (1) Bardzo polecam Panią Agnieszkę, za profesjonalizm, cudowne podejście do... Sylwia Suoer fryzjerka Pani Magda (1) Ozdobnych paru lat chodzę z córką na obcięcia włosów do Pani Magdy. Córka... Sylwia
Profesjonalny salon.Polecam. (1) Bardzo profesjonalny salon.Super obsługa.Robiłam Sombre z olaplex. Wyszło... Aneta Nie polecam (1) Brak umiejętności w koloryzacji. Nastepnego dnia poprawki u innego fryzjera.... Niezsdowolona Bardzo dobry fryzjer (1) Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałem z oferty tego salonu i jestem bardzo... Przemek Ewelinaako - opinia (1) Szczerze polecam.jakosc usług na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, miła... Ewelinaako Polecam! (1) Polecam salon ze względu na profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Jestem... Gosia Salon Blue Sun (1) Gorąco polecam ten salon oraz obsługę . Ania Salon fryzjerski " Blue Sun " warto odwiedzić (1) Miałam przyjemność odwiedzić salon i wyszłam bardzo zadowolona. Panie dobrały... Dorota Salon zasługuje na dużą pochwalę (1) Salon zasługuje na dużą pochwalę, bardzo miła atmosfera, fryzjerzy... Babsi Polecam .Super upiecia i koki. (1) Czesałam sie na ślub u Pani Kasi.Bardzo pieknie upięła włosy.Jestem... Monika Nie polecam (1) Fryzjerki nie zachęcają tym co mają na głowie do skorzystania z usług. Pani... Była klientka goraco polecam (1) gorąco polecam Panią kasie super strzyże i zawsze można wymyślić coś nowego... dagmara Polecam (1) Jak dla mnie Bomba!!!!! pat614 Polecam (1) Bez zbędnych ceregieli, Pani, która zajmowała się moimi włosami zapytała co i... Dominika nie polecam klient to intruz (1) Pierwszy raz spotkałam sie z sytuacja, ze ide na umowiona godzine do fryzjera... Ania NIE POLECAM (1) Nie polecam ,pani fryzjerka spierniczyła mi całkowicie kolor ,miał byc jasny... basia BARDZO POLECAM !!! (1) Byłam dziś pierwszy raz w tym salonie. Pani Magda bardzo fajnie mnie obcięła,... Ania gorąco polecam (1) gorąco polecam ania