Blue Taxi

Taxi

Gdynia, Leopolda Staffa 11F

Waldi - ocena (1) Witam, kiedyś moja mama zamówiła Taxi z tej korporacji i zrobiła to... Waldi Marcin - ocena (1) Bardzo dobra uczciwa korporacja Marcin Amadeusz - ocena (1) Dobra tania korporacja Taxi Amadeusz
Amadeusz - ocena (1) Dobra tania korporacja Taxi :) Amadeusz Jerzy - ocena (1) Bardzo dobra korporacja, jeżdżę od wielu już lat. Nie zawiodłem się Jerzy Barbara - ocena (3) Wszystko by było ok gdyby kierowcy stosowali się do ceny która podaję... Barbara Raimond - ocena (1) Żenada !!!!!!!! Raimond Lupi - opinia (1) Stara brudna zniszczona taksówka Toyota zamiast kombi przyjechali czymś takim... Lupi Nie polecam (1) Taxa zamawiana 5 raz z 1,5h wyprzedzeniem A oni sobie przypominają 25 min... :( Najlepsza firma Taxi ! (1) Tylko Blue Taxi , czyste młode auta , młodzi kierowcy , możliwość płatności... Adaś nie polecam (1) Nie polecam osobom nie znającym miasta. Taksówkarz nie zatrzymuje się w... Ala Polecam! (1) Jezdze z ta korporacja od samego poczatku,jestem bardzo zadowolona,ani razu... Natalia Nie polecam (1) Jechałam raz i ostatni w taxi smrud nie dało się wytrzymać Marlena Nie polecam! (1) Taxi owszem przyjechało na zamówiona godzinę ale kultura Pana za kierownicą... Sylwia Termin (1) Zamawiając taksówkę na daną godzinę to polecam zadzwonić dzień przed... Kamil Tragedia (1) Nie polecam. Czekałam 50 min, a powiedzieli, że taksówka za 15 min. będzie.... Patrycja Odradzam (1) Czekałam 25 min przy zaznaczeniu że mi się śpieszy, Pani dyspozytor... Klientka Wszystko ok (1) Wszystko ok, najsłabsze auto to lexus sredni wygląd. Adam Czas oczekiwania masakra. (1) Nie wiem czy Blue taxi posiada tylko jedna taksówkę, ale czekać ponad 20min... Imod nie polecam (1) Reklama o najtanszych uslugach zdecydowanie nieprawdziwa. Za ta sama trase w... Magda