Blues Club

Puby Kluby, dyskoteki

Gdynia, Portowa 9

Blues Club - najlepsze miejsce na świecie (1) Odkryłem to zjawisko dopiero 2 miesiące temu. 17 lat zmarnowanych. Ale to się... Blues club niekoniecznie (1) Blues club Gdynia = grobowiec energetyczny. Od zawsze mowilem, ze te ich... Waldek Zdecydowanie na Tak (1) Jedno z najlepszych miejsc na piwo w Gdyni. Jeśli lubisz bluesowy klimat to... frik
Prawdziwy i jedyny bluesowy pub w Gdyni (1) Prawdziwy i jedyny bluesowy pub w Gdyni Khwial Tomaszke - opinia (1) Wszystko na plus, zastrzeżeń brak, więc po co tu uzasadnienie? Tomaszke Blues Club, klasa sama w sobie. (1) Miałem przyjemność gościć w Blues Clubie w maju 2013 roku. Pierwsza rzecz,... Radek Ratomski Pub nie przyjazny kierowcom! (1) 0,5l piwa kosztuje mniej niż 0,5l soku. Dlaczego jako kierowca mam płacić 8zł... Columbus Bez "plastiku" (1) Warto...bo wszystko Tu jest prawdziwe;atmosfera, muzyka i ludzie octopus77 Fenomen nie tylko w Trójmieście (1) 1. Muzyka na żywo, co tydzień. Jamy. 2. Klimat. 3. Warto KK można, czemu nie??!! (1) zaskoczenie,że w Klubie są :starsi i młodsi - Ci pierwsi to palący (... trójmieszczka słabizna (1) rozczarowuje obsługa, czystość i wentylacja, niby fajnie ale obsługa... RYSIEK tak sobie (1) Niby fajnie, muzyka itd. ale widać że właściciele idą na łatwiznę. Są jamy... Beki kijek - opinia (1) najlepsze bluesowe koncerty w trojmiescie. przyjemny nastroj rowniez w dni... kijek Jestem pod wrazeniem!! (1) Tutaj slucha sie prawdziwej muzyki!!!! Klimat niepowtazalny, prawdziwi muzycy... Hania i Leszek Blues Club (1) Jak najbardziej świetne miejsce , gdzie grana jest dobra bluesowa i nie tylko... Jarek szybkie piwko (1) Wpadlismy z znajomymi w tygodniu na piwo, bylismy mile zaskoczeni muzyka i... bruno rewelacja (1) Swietna muzyka, doskonaly klimat Luk Świetne miejsce (1) Doskonały klub z fantastyczną muzyką. Koncerty ciekawe, jamy często... Kobieta