Bocian Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Obrońców Westerplatte 12/2

Agata B. - opinia (1) Miałam przyjemność współpracować z Panią Sandrą Lech przy sprzedaży mojej... Agata B. Super specjaliści od gruntów! (1) Profesjonaliści! Specjaliści od gruntów. W żadnym biurze nie ma takiego... Konrad Michałek Lepiej być nie mogło :) (1) Lepiej być nie mogło! Dzięki Pani Indze moje mieszkanie zostało sprzedane w... Karina
polecam! (1) Rewelacja! Dziękuję za sprzedaż mieszkania! 3 pokoje na Przymorzu. Po... Eliza 3 pokoje Przymorze dobre biuro (1) duży plus za profesjonalizm i wiedzę polecam szczególnie pana Bartka z którym... Michał Jak najbardziej polecam! :) (1) Dziękuje za pomoc przy zakupie mieszkania. Polecam Bociana wszystkim :) Katarzyna Brojek Polecam (1) Obsługa jest bardzo profesjonalna i zdecydowanie usprawnia przebieg całego... Natalia Cyrzan Pełne zaangażowanie i profesjonalizm (1) Jestem zachwycona współpracą z biurem Bocian Nieruchomości. Poprzednio przez... Nika Pełny profesjonalizm ze strony biura (1) Polecam to biuro w 100%. Pełne zaangażowanie ze strony pośrednika który... Magda Fachowcy (1) Z początku byłem sceptyczny co do korzystania z biura, bo wiadomo jak to jest... Bartek Polecam ! (1) Super wspominam moją współpracę z tym biurem. Pomogli znaleźć mi wymarzony... Kupujący Kupiłam z nimi mieszkanie-polecam! (2) Długo szukałam mieszkania, aż trafiłam na firmę Bocian. Stały kontakt,... Kupująca Super Profesjonaliści (1) Ogromna wiedza i zaangażowanie Pośredników Bociana pozwoliły bardzo szybko... Mirek