Body Help Sopot

Rehabilitacja Masażyści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

BARDZO POLECAM (1) Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm w gabinecie, bardzo miła atmosfera, do... xxx UWAGA!!!! Masaże u Pana Roberta uzależniają :D (1) Odkąd zaczęłam chodzić na masaże do Pana Roberta czuję się po każdym zabiegu... Ola \'\'ręcę które leczą" :) (1) Hmmm..... Jak to się mówi reklama dźwignią handlu, ale Pan Robert zasługuje... Agnieszka
Dziękuję (1) Specjalista z powołania. Czułam się bardzo zrelaksowana po wizycie i pełna... Magdalena Ulga dla ciała (1) Po masażu u pana Roberta , mój odcinek górny szyjnego kręgosłupa się... Izabela Masaż jakiego jeszcze nie mieliście (1) Jestem już po drugim masażu i jestem w niebo wzięta! Bylam już u wielu... Anna GORĄCO POLECAMY !!!! (1) Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z masażów u Pana Roberta. To... Monika Fantastyczny fachowiec z darem i powołaniem (1) Prawda jest taka, że w tych czasach oferta masaży dostępnych na rynku jest... Agnieszka Cegielska Gorąco polecam (1) Profesjonalne podejście, empatia i entuzjazm Pana Roberta oraz różnorodne... Zadowolona bóle krzyżowo-lędżwiowe na razie ustąpiły (1) Sceptycznie podchodziłam do skuteczności masaży, raczej kierowałam się... Klaudyna Masaże (1) Mam problemy z bólami kręgosłupa w karku i odcinku lędźwiowym (praca przy... perkoz Rewelacja (1) Po raz pierwszy skorzystaliśmy razem z Mężem z usług Pana Roberta.... Kasia i Piotr Serdecznie polecam molom biuowym i nie tylko (1) Kilka wizyt pozbawiła mnie bólu pleców (środkowego odcinka)... Damian Adam - opinia (1) Zawsze byłem sceptycznie nastawiony co do leczniczej skuteczności masaży,... Adam Konkretny dobry masaż z luzowaniem miesni (1) Polecam, rozsądna cena, wysoka jakość Szymon profesjonalny masaż, jestem bardzo zadowolona (1) Jestem zaskoczona jakością masażu i jego efektami. Zmagam się z bólem pleców... Ania Jestem bardzo zadowolony (1) Masaż był bardzo konkretny, wymagał dużego zaangażowania masażysty. Miła... Michał W. Best of the Best (1) Charyzmatyczny masażysta i terapeuta. Klasa sama w sobie. Nie tylko klasa ,... Marek Masaż pleców - polecam! (1) Serdecznie polecam masaże w gabinecie p.Roberta. Mając problem z bólami... Maria Bardzo Polecam, Plecy/kark/nogi Dziękują Panu Robertowi! (1) Polecam serdecznie usługi pana Roberta, nie dość, że czuję się dużo lepiej... Paweł