Body Help Sopot

Rehabilitacja Masażyści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Agnieszka - opinia (1) Leczę się na migrenę wiele lat, natomiast dopiero po masażu udało złagodzić... Agnieszka Jakub P. - opinia (1) Sceptycznie podchodziłem do całej usługi ale musze przyznać że Robert to... Jakub P. F - opinia (1) Najlepszy masażysta dla wspinaczy i nie tylko :) polecam! F
Aleksandra - opinia (1) Każde 6 gwiazdek jak najbardziej zasłużone! Wybraliśmy się z chłopakiem do... Aleksandra Paulina - opinia (1) U Pana Roberta po raz pierwszy przyszłam z bólem barku, w trakcie masażu... Paulina Wiktoria - opinia (1) Jak coś się "popsuje" w moim układzie ruchowym to pan Robert zawsze naprawi... Wiktoria rewelka !!!!! :)) (1) Pierwszy masaż masakra. Ból niesamowity ale efekt! Od razu się wyprostowałam.... Ewa L Takiego masazu to jeszcze nigdy nie mialam (1) Mieszkam od 30 lat za Granica. Mam juz swoj wiek (57 lat) wiec sa takze... Elzbieta lat 57 mieszkajaca w Ni Cudotwórca (1) Mój lekarz po wielu badaniach i lekach zlecił mi w końcu rehabilitację,... katarzyna Najlepszy masaż! (1) Borykam się z problemami bólu kręgosłupa I rwą kulszową od lat. Szukałam... Joanna Relaksujący masaż (3) Byłam z chłopakiem u Pana Roberta i jego żony niedawno pierwszy raz na... Reg Zaangażowanie i fachowość (1) Pan Robert jako jedyny podjął się udzielenia pomocy w nagłej sytuacji (ostry... KK Dziękuję Panie Robercie!!! (1) Przyszłam do Pana Roberta z silnym bólem pleców (zapalenie mięśni karku) i... Paulina Cudotwórca (1) Od ponad 30 lat korzystam z przeróżnych usług masażystów na całym świecie.... Grazyna Gorąco polecam (1) Wybierając sie na zabieg do Pana Roberta nie bylam przekonana, że to coś... Katarzyna Profesjonalny (1) Od wielu lat korzystam z pomocy terapeutów. To co spotkało mnie w gabinecie... Józef Rodziewicz Najlepszy (1) Polecam wszystkim, kiedy wszystkiee inne metody zawodzą. Bardzo... Agnieszka Najlepszy salon masażu w trójmieście (1) Jak sama nazwa wskazuje, masaż na prawdę pomaga. Polecam serdecznie wszystkim... Karolina A jednak (1) Leki, ból i perspektywa operacji taki był moj stan 2 tygodnie temu.... Ewa Najlepsza rehabilitacja !!! (1) Gdy straciłam nadzieję na życie bez bólu a lekarze kierowali mnie na operację... Ewa