Agata - opinia (1) fachowa obsługa do której można śmiało zwrócić się po radę! Idealnie dobrany... Agata Martyna - opinia (1) Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera Martyna Dominika - opinia (1) Zabiegi wyszczuplające w znacznym stopniu poprawiły kondycję mojej skóry,... Dominika
Damian - opinia (1) Profesjonalna i kompetentna obsługa, czysty lokal i nowoczesny sprzęt... Damian Ciast00 - opinia (1) Mega milo , mega dobrze , mega profesjonalnie . Ciast00 Wojciech - opinia (1) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, super :) Wojciech Ala - opinia (1) Jeśli chodzi o modelowanie sylwestki to efekty są niesamowite Ala Konrad - opinia (1) Poszedłem do Body Shape Garden na opalanie natryskowe, pierwszy raz... Konrad Maciej - opinia (1) Perfekcyjna obsługa zwłaszcza ze strony Pani Izy, z którą można było... Maciej Natalia - opinia (1) Cellulit zniknął! Efekty było u mnie widać już po jednym razie. Po zabiegach... Natalia Anna - opinia (1) Przyjemne miejsce w samym środku Sopotu, profesjonalna obsługa, wspaniałe... Anna Monika K. - opinia (1) Wszystko na wysokim poziomie. Obsługa przemiła, Pani Patrycja bardzo... Monika K. Magda - opinia (1) Trafiłam do tego salonu zupełnie przypadkiem, ale na dobre mi to wyszło :D... Magda Anka K - opinia (1) Polecam zabieg Icoone Laser na podbródek i szyję - efekty widoczne już po... Anka K Beata - opinia (1) Polecam salon z całego serca! Mam już swoją ulubioną panią i nie zamienię jej... Beata Opalanie natryskowe (1) Zdecydowanie polecam - piękny salon i profesjonalna obsługa:) Jestem bardzo... Maja bardzo zadowolona (2) Kiedyś próbowałam endermologii baz lasera w innej klinice. Efekt był, ale... Marta36 polecam. szczególnie zabiegi na twarz, które są mało znane a naprawdę dobre (2) Poszłam do salonu na masaż Icoonem na cellulit, bo koleżanka mi poleciła.... Bożena Efekt lepszy niż po osoczu a bez kłucia (2) Naprawdę nie rozumiem, czemu te zabiegi są tak mało znane. 40 minutowy zabieg... Dominika Super jakość i najnowsza technologia (1) Jestem po 2 zabiegach i już widzę pierwsze efekty. Skóra jest bardziej... Agata