Fantastyczna! (1) Pelen profesjonalizm, meczylem sie z barkiem od 3 miesiecy, wystarczyla 1... Filip Orlik Terapia (1) Świetny fachowiec, polecam Krzysztof Nowak bardzo polecam (1) Bardzo polecam gabinet!!!! Pani Bogna emanuje pozytywną energią już na... Małgorzata
Bezkonkurencyjnie Najlepsza! (1) Ta kobieta ratuje życie! Dosłownie. byłam na wielu masażach (od zawsze mam... Karolina Śpiewaczka Doskonały fachowiec ! (1) Gorąco polecam na wszelkie dolegliwości. P. Bogna ma niesamowite współczucie... Aleksandra Fizjolistek (1) Bogna jest swietną fizjoterapeutką, pomogła mi z zaniedbaną rwą kulszową w... Gigi Pani Bogna-fizjoterapeutka (1) Skromna i szczuplutka, ale jak dopadła do moich bolesnych stawów i sztywnego... Izabela Madzia - opinia (1) Przyszłam do gabinetu na terapię czaszkowo-krzyżową w nadzieji że pomoże mi... Madzia Dziękuje bardzo (1) Naprawdę wspaniały zespół rehabilitantów/masażystów. Asia polecam ! (1) polecam ! rongo@o2.pl dziękuję (1) :) dziękuję bardzo i bardzo polecam Anna