Na wesela tylko Boguś!!! (1) Serdecznie polecam Pana Bogusia! Przesympatyczny człowiek, wspaniały... Młody Mąż świetny, przesympatyczny DJ (1) Od naszego wesela minęło już ponad 5 lat, ale wciąż z sympatią wspominamy... Kasia i Sławek Świetny dj (1) Nie ma co się rozpisywać. Po prostu rewelacyjny dj na każdą imprezę.... Marysia
Najlepszy (1) To już ponad rok, ale nadal w pamięci mam nasze piękne wesele, które... Karolina POLECAM! (1) Dj Boguś był odpowiedzialny za oprawę muzyczna naszego wesela. Zarowno na... M Polecam !! !! !! (1) Byłam na weselu, na którym DJ był Pan Boguś. Goście wesela pochodzili z dwóch... Uczestnicza wesela at - opinia (1) moi znajomi do tej pory wspominają tę imprezę jako najlepszą na jakiej byli,a... at SUPER Profesjonalista i koneser muzyczny (1) Byłem fotografem na weselu na którym grał Bog Art. Świetna muza, dobra zabawa... http://www.fotografiagdynia.com. Dobry DJ!:) (1) Brałam udział w weselu prowadzonym przez pana Bogusia i mogę śmiało polecić... Ania super DJ (1) Ja bylam na weselu u mojego meza siostry bylo bardzo fajnie kazdy byl bardzo... natalia Polecam! (1) Impreza weselna prowadzona przez Pana Boguslawa byla fantastyczna! Nie mial... GEJK polecam! (1) Pan Bogusław przygotował oprawę muzyczną mojego wesela (klasyczna rodzinna... Ania Bardzo fajna impreza (1) Bardzo obawiałam się tego, jak DJ poprowadzi imprezę. Zależało nam na tym,... Ola K. polecam! (1) Polecam do prowadzenia wesela - osoba elastyczna, dostosowuje się do potrzeb... anpa Rewelacyjny DJ i konferansjer !!! (1) Skorzystaliśmy z usług Pana Bogusia i z czystym sercem możemy go polecić.... Wqa