Bolszewia wyje w Pucku

W stulecie porażki bolszewia wyje na gościnnych występach w Pucku. Frustracja nadal daje znać o sobie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

W Pucku prawacy wygwizdali lewaka.
Ja nienawidzę was wszystkich - prawaków, lewaków i środkowaków. To wy jesteście winni za to, że mam 850 zł emerytury.
Proszę mnie nie nazywać frustratem. Mam młodego chłopaka i ładne kolana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak już napisałem wcześniej, ale moderator usunał, polecam łowcy dziurawiec. Frustracja powinna lagodnie minąć .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak, widzielismy zachowanie pani Lichockiej z komisji ds kultury.... jak Pan z kolegami gwizdal na Komorowskiego to bylo ok. Jak Pan donosil na sasiadow do UB tez bylo ok. Tak, ludzie pamietaja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A propos Bronisława Komorowskiego.
Zapamiętałem sobie ostrzeżenie Andrzeja Ropsiewicza:

"czy wypada przy dziecku mówić po niemiecku ?"

Więc gdy miałem otrzymać odznaczenie z podpisem Bronisława Komoprowskiego, to wstrzymałem się i poczekałem do zmiany władzy.
Podpis Andrzeja Dydy mnie nie razi. Porządny gość.

A najmici wyją bo im zapłacono judaszowymi srebrnikami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jaruzelski nie zdążył cię odznaczyć za osiągnięcia w utrwalanie władzy ludowej ?
Skąd się wziął bałwan na Ujeścisku przy takie zimie bez śniegu ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aaa, Ty jesteś lewy Joński z Łodzi, ten co to Powstanie Warszawskie umieścił w r. 1988 ? Co ty robisz na Trójmieście ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Największym wyróżnieniem byłoby otrzymanie nagrody z podpisem towarzysza Józefa.
Podpisy prawaków mnie nie interesują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wycie to Polaków narodowa tradycja. Prezydenci Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, Komorowski teraz Duda zawsze byli witani przez grupy wyjących. Może teraz nastanie nowa moda bardziej subtelna i kulturalna, dłubania w oku. takie czasy mamy wszystko, brakuje tylko kultury.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...