Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4) Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru?... Remes To co było hasłem, staje się faktem. (1) Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z... jaq Poradnik eko-polityczny (7) W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba... łowca absurdów
Jak się czujecie nabici w Tuska? (2) Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje,... ja Poznajmy historie ludzi z Wybrzeża pokrzywdzonych przez PIS (2) Nadszedł czas by poznać z nazwiska i imienia ludzi PIS, którzy stali za... jaq Rozliczanie afer PIS i programu Rodzina ( PIS) Na Swoim (1) Gdy ponad rok temu na tym forum, przedstawiałem listę afer PIS i nazwiska... jaq Co byście zmienili w funkcjonowaniu Trójmiasta, gdybyście mogli coś zmienić? (1) Jak wyżej Pogórze Czy Donald Tusk to faszysta? (70) Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej.... anty-faszysta Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7) Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty Narada ekspertów Antypisu w NBP (4) Narada w siedzibie NBP Ekspert 1 - Leszczyna: Ludzie mają dosyć... Ekspert 2... łowca absurdów Stracone lata 2015-2023 (4) Po 8 latach rządów partii bolszewickiej Polska wraca na swoją drogę. Polacy... Skydiver Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich (6) Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich, państwa... jarekcda Lista ludzi powiązanych z PIS na państwowych posadach. Część 1 (9) Poniżej publikuję listę "przyjaciół i krewnych tzw królika" , czyli wycinek... jaq głosujemy - kto wygra wybory 2023 !!! ??? (11) głosujemy - kto wygra wybory 2023 !!! ??? ---== Dajemy + LAJKA + czyli łapkę... AdibA Niedziele handlowe po wyborach (2) Czy jest szansa, że po wyborach w tym roku ktoś przywróci wszystkie niedziele... Opcj. Sondaż (2) Kto za PIS - zielona. Kto za ko, psl, lewica, Konfederacja, Hołownia2050 -... Ankieter Kpiną w Pendolino ! (2) Nie mogę się powstrzymać, więc wrzucam wierszyk z "Dziennika Krzysztofa... zetjot Iwona Wieczorek? (1) Nie wiem nic. Ale Toczka widziałem. K Jak Tusk ustawia wybory parlamentarne. (1) Mam do przekazania ważną wiadomość. Jak się dowiedziałem Donald Tusk ustawia... piotrk1903 Ceny biletów Gdynia (1) Czy ktoś wie, czy prezydent miasta już opublikował rozporządzenie o cenach... Niezadowolona