Kawał Dudy (1) No więc tak, zimą to chyba było, jak jechali saniami ten no... Amerykanin,... jaq Dwa tysiące pięćset plus (8) Szwajcarzy w referendum wypowiedzieli się przeciwko programowi 2500+. 2500... Skydiver Post adresuję do domorosłych ekologów. (1) Właśnie dostałam informację, że mój piękny las na Podlasiu, będący w rękach... nurek szambowy
Zakazać menstruacji ! (1) W neo-bolszewickiej Drugiej Peerel edukacja seksualna będzie zakazana. Teraz... Skydiver Jest dobrze :) (24) No to pięknie pozamiatane. I co na to jackuku i sklejko-dykta powiedzą? smakosz kaszanki Czemu (1) Czemu prawo w sopocie jest inne? Tomasz PiS : Polacy będą w Polsce piętnowani (3) Jak sobie strzelić w stopę tuż przed wyborami ? Otoz tak jak Jaroslaw... Skydiver Wiem, bo czytam GW i oglądam TVN (22) Adamowicz był czysty jak łza, tak jak i Adamowiczowa, która w dodatku jest... smakosz kaszanki Kaczyński i pistolecik (1) Bolszewicki przywódca, Towarzysz Kaczyński porusza(ł) się po Sejmie z... Skydiver Partyjne sutenerstwo (1) Ta Partia dorobiła się już własnych alfonsów, zupełnie jak w Sycylii.... Skydiver PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś (33) Prawo i Sprawiedliwość uważa za zasadne obniżenie wieku rozpoczynania szkoły... Skydiver Szambo jako waluta (3) Popłynęło szambo z Warszawy do Gdańska, a teraz Gdańsk zrewanżował się... łowca absurdów Polska śmieje się z PIS : Pani Zwiercan (1) Do Sejmu z PIS kandyduje Pani Zwiercan. Jest to Pani, która głosowała za... Skydiver Polska śmieje się z PiS : Patryś Jaki załatwił (1) https://images91.fotosik.pl/260/e25dd4ab7d9acd31gen.jpg Rząd PiS załatwił ?... Skydiver Nowe 27:1. PIS odnotowuje "kolejny sukces" (7) "Senator Jan Filip Libicki ironicznie podsumował nowelizację (ustawy o IPN).... jaq zagadka, jakie to zwierzę? (2) ...jest absolutną gwiazdą i numerem jeden Internetu. Nie ma, nie było i... JaQrde nie qmam Czy na pewno wiemy na kogo zagłosować w wwyborach...? (1) Może warto wyjaśnić Polakom skąd partie pozyskują pieniądze na tak... Mądra Polska Państwo PiS to Deweloperski Raj dla swoich (2) Pan Banaś dostał kamienice od AKowca. Wyremontował ja za pieniądze Państwa... Skydiver Ministerstwo Hejtu (28) Tekturowa Republika PiS powoli odchodzi w niebyt. To państwo będzie... Skydiver PiS to obciach (39) Pierwszy sekretarz Partii, towarzysz Kaczyński tak mówi o panu legutko,... Skydiver
1 z 68 »