Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10) Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj... łowca absurdów Czy ktoś ma dowody ? (1) Na aresztowanie w stanie wojennym łowcy absurdów vel Zetjot ? jaq To co było hasłem, staje się faktem. (5) Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z... jaq
Gdynia - Na kogo głosować? (3) Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni... Gunterrier Gotowe spółki (1) Były obietnice, że małe firmy nie będą musiały płacić ZUSu a jednak muszą.... Nie jest wam do śmiechu ? (1) Śmiać mi się chce, gdy zaglądam tu, do - ha, ha, ha - Hydeparku - z jego... łowca absurdów Nawet ćwierć miliona więcej dla każdego odwołanego prezesa. "Ludzie PiS zarobili na wecie prezydenta Dudy ekstra kasę" (1) Były wiceprezes Portu Gdynia Kazimierz Koralewski (radny PiS w Gdańsku) i... Kazimierz Koralewski Jak się czujecie nabici w Tuska? (3) Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje,... ja Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4) Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru?... Remes Poradnik eko-polityczny (7) W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba... łowca absurdów Poznajmy historie ludzi z Wybrzeża pokrzywdzonych przez PIS (2) Nadszedł czas by poznać z nazwiska i imienia ludzi PIS, którzy stali za... jaq Rozliczanie afer PIS i programu Rodzina ( PIS) Na Swoim (1) Gdy ponad rok temu na tym forum, przedstawiałem listę afer PIS i nazwiska... jaq Co byście zmienili w funkcjonowaniu Trójmiasta, gdybyście mogli coś zmienić? (1) Jak wyżej Pogórze Czy Donald Tusk to faszysta? (70) Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej.... anty-faszysta Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7) Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty Narada ekspertów Antypisu w NBP (4) Narada w siedzibie NBP Ekspert 1 - Leszczyna: Ludzie mają dosyć... Ekspert 2... łowca absurdów Stracone lata 2015-2023 (4) Po 8 latach rządów partii bolszewickiej Polska wraca na swoją drogę. Polacy... Skydiver Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich (6) Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich, państwa... jarekcda Lista ludzi powiązanych z PIS na państwowych posadach. Część 1 (9) Poniżej publikuję listę "przyjaciół i krewnych tzw królika" , czyli wycinek... jaq głosujemy - kto wygra wybory 2023 !!! ??? (11) głosujemy - kto wygra wybory 2023 !!! ??? ---== Dajemy + LAJKA + czyli łapkę... AdibA