petycja o zdelegalizowanie dział.org Sorosa (7) [URL]http://petitiongo.org/pl/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-ws... isztar Wybiło szambo (8) Pan Błaszczak o mężczyźnie, który dokonał samospalenia w Warszawie : "To... Skydiver # PiS : Państwo o ustroju bolszewickim (7) Już wiadomo, dlaczego Partia Bolszewicka z taką zaciekłością forsowała w... Skydiver W akcie rozpaczy dokonał samopodpalenia. Krew na rękach PISu. (4) Jesteśmy świadkami próby samobójstwa bezsilnego człowieka. W swoiście... jaq Dokument podróży (21) Pan Sadyl usilnie stara się namówić mnie ( i "tego drugiego") byśmy wyjechali... jaq Zamach w Berlinie. Mur w Warszawie. (43) Tragedia u naszych sąsiadów i bliskich polskiego kierowcy. Składamy... jaq Jaroslaw Kaczyński : człowiek niestabilny intelektualnie i emocjonalnie (41) "Panie marszałku, ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie... Skydiver Cała Polska z was się śmieje (25) Zakończył się szczyt NATO w Warszawie. Nawet pislemingi wiedzą, ze szczyt... Skydiver Kto sprzedaje Polskę (11) Resort pana Protypa Błaszczaka opublikował dane dotyczące sprzedaży polskiej... Skydiver Boziu mój/oja (1) tyż prowda----g..prowda... pieron Stronnicza Bruksela (6) Katalonia to wewnętrzna sprawa Hiszpanii ,ogłosiła KE :-) to brzmi jak żart... Piotr1 Co w praktyce oznacza bolszewicki zamach na Sądy ? (9) Zmianom ustrojowym w Polsce przygląda się cały demokratyczny świat.... Skydiver May is over (7) Konserwatyści w Wielkiej Brytanii wygrali, ale na własne życzenie stracili... Skydiver Wypadki komunikacyjne bolszewickiej władzy II PRL (33) Bolszewicka władza w II PRL postępuje zgodnie z zasadą opisana w powieści... Skydiver Bladzimy u podstaw (5) Jak dlugo dajesz ciche przyzwolenie na okradanie panstwa i innych tak dlugo... WalsoriM tsnuD Gra o tron (1) Gra o tron doprowadzila do miliardowych strat indywidualnych obywateli. To... Miroslaw Dunst Rząd Kaczyńskiego (admin. Szydło) to najbardziej prorosyjski rząd od 1989 roku. (57) Budowanie polskiej polityki zagranicznej w opozycji do głównego nurtu UE... Skydiver Kolesie w II PRL wiedzą, co to jest Ojczyzna Dojna (30) 18 czerwca grupa kolesi : joachim "j*bał pies" Brudziński, poseł Kaczyński... Skydiver W państwie z tektury (21) W tekturowym Państwie które istnieje tylko teoretycznie wygrywa się wybory... Skydiver Konkurs na głupka dnia w Partii (134) W Partii trwał dziś konkurs na głupka dnia. Pretekstem do konkursu był... Skydiver
1 z 50 »