List z Polski (5) Taki list nadszedł do Czech z Polski : Uważamy za niefortunne z punktu... Skydiver Psychiatria w kontekście zabójstwa Prezydenta Adamowicza (2) Wiarygodność psychiatrii i jej wpływ na procesy. Mamy dwa badania biegłych... Mirosław Duns. Makabryczna zbrodnia. Przed śmiercią 20-letnia żołnierka skarżyła się na molestowanie seksualne (4) Amerykańscy żołnierze ze składu 1. Dywizji Kawalerii, lepiej znani jako... AdamWolny
Psychiatrzy kontra psychiatrzy w zabójstwie Prezydenta (1) Od lat gwałty, morderstwa, porwania, niszczenie ofiar i świadków, kradzieże,... Mirosław Dun.t Amerykańska baza wojskowa we krwi. Dlaczego to dotyczy Polski? (2) Planowe rotacje brygad pancernych i lotnictwa bojowego US Army do Europy... Morderstwo na 1000 sposobów. (3) Duży przestępczy biznes kręcą policjanci, sędziowie i Prokuratorzy na... Mirosław Duns. A myślałem, że Adamowicz zarządzał miastem przeciętnie lub kiepsko... (13) Na początku wspomnę - nie jestem elektoratem PIS, ani Konfederacji i żadnej... Albert Wiecej Galerii (1) Prawda o Galerii Hanldowej https://www.youtube.com/watch?v=sXU9LrhZ8pk dsa Komu zależy by Stefan W nie zaczął sypać ? (16) Po dwóch latach od politycznego mordu na Prezydencie Gdańska Panu Pawle... Skydiver Brak mozliwosci wykupu mieszkania komunalnego- co o tym sadzicie. (1) Co myslicie gdy ktos mieszka w mieszkaniu komunalnym gdzie wszyscy sasiedzi... gda Konstytucja Francuzko Polsko Anglia (2) Grzegorz Zacharek Nowy dwór elbląski Bogurodzica AUXX Dear Mr Gatcher Heer... Grzegorz Zacharek AUXX Granaty do szamba, raz po raz. (63) Granaty wrzucane do szamba jakim jest Polska, skutecznie działają. Nie ma... jaq Śmierć Adamowicza pokazuje działanie systemu. (1) Zabójstwo Adamowicza pokazało czym zajmują się biegli psychiatrzy. Mamy dwie... Mirosław D..st Jak strzelić sobie w stopę. Kompromitacja "elyty". (3) Na początek wiadomość z Twittera Daniela Liszkiewicza : " prof. Gaciong... jaq Grudzień jest miesiącem pamięci ofiar komunizmu. (1) Zginęli ludzie i powstały pomniki a przy nich co roku odbywają się... Mirosław D..st szczepionki (12) obserwujemy dziwną sytuację, gdzie spora grupa ludzi, w tym lekarzy,... nietusknięty Post adresuję do domorosłych ekologów. (9) Właśnie dostałam informację, że mój piękny las na Podlasiu, będący w rękach... nurek szambowy No i stało się (9) Za sprawą Bidona języki mają poprzygryzane raweny sadyle krosy wudeery i... lewak Jak to było (1) 13 grudnia 1981 wprowadzono w Polsce stan wojenny niszcząc zalążki... Skydiver Powstała komisja ds pedofili (6) Pamiętacie sprawę z molestowaniem w kościele przy ul. Źródło Marii. Ja dodam... Mirosław Spartan