Niezadowolony klient - opinia (1) Nie polecam. Zamówiłam książki i opłaciłam z góry 10 maja br.. Nie wywiązali... Niezadowolony klient Edyta - opinia (1) Od ponad tygodnia czekam na moją paczkę i nic - nie można się dodzwonić, nikt... Edyta Nie dla każdego (1) Zgadzam się z poniższymi opiniami, starsza pani nie należy do sympatycznych... Pachnidło
Nie polecam!!!! (1) Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem szacunku do innego... Agnieszka Polecam :) (1) Polecam, naprawdę to dobry Antykwariat, miła atmosfera zawsze znajdę to czego... stała klientka Rozczarowanie (1) Niestety, ocena ogólna wypada raczej przeciętnie. Pochwalić można organizację... Szymon Obskurantyzm i zarozumialstwo (1) Pani obsługująca klientów, starsza kobieta, bardzo nieprzyjemna, zniechęca do... Andrzej Michalczyk rodem z epoki PRL (1) w ubiegły piątek weszłam do antykwariatu z dwiema ciężkimi torbami słowników... Agnieszka Wszystko fajnie by było, gdyby nie ta chamska obsługa (1) Antykwariat posiada dobry asortyment i przystępne ceny, ale szanowne panie... OŻeszKu... radzę omijać z daleka (1) Obsługa traktuje klientów jak intruzów , ta starsza Pani zapomniała że dzięki... ewa