Bose Stopy

Przedszkola Kolonie, obozy

Gdynia, ks. Jana Pawła Siega 6

Agata - opinia (2) Najlepsze przedszkole ever! Bardzo polecam, super atmosfera, zabawy, wyprawy... Agata Monia - opinia (1) Od pierwszego dnia przedszkola czułam się jakbym zostawiła córkę pod opieką... Monia Adrianna - opinia (1) Polecam z całego serca, jeśli ktoś szuka przedszkola w którym dziecko jest... Adrianna
Marta - opinia (1) swietnie zorganizowane polkolonie, dzieciaki spedzaja duzo czasu na swiezym... Marta Asia - opinia (1) Świetne miejsce. Pani Marysia i Agnieszka prowadzą bardzo kreatywne zajęcia.... Asia Basia - opinia (1) Klimaciarsko i z fantazją! a przy tym profesjonalnie i bezpiecznie! Z całego... Basia Agata - opinia (1) Warsztaty są super! Moje dziewczynki uwielbiają gotowanie w lesie! Super... Agata Pszczoła - opinia (1) Najcudowniejsze osoby we własciwym miejscu. Długo czekałem na te chwile.... Pszczoła Sara S - opinia (1) Pani Marysia jest najlepszą przedszkolanką! ️ Bardzo polecam, bardzo!... Sara S Dorota - opinia (1) Wspaniałe Panie, które opiekowały się moim synem przez 3 przedszkolne lata.... Dorota JK - opinia (1) Magia wyobraźni, w tym miejscu dzieją się prawdziwe cuda JK Zadowolony Ojciec - opinia (1) Dziewczyny mają pomysły i umiejętności aby zainteresować dzieciaki. Nie boją... Zadowolony Ojciec Krystian - opinia (1) Polecam wszystkim rodzicom którzy wymagają coś więcej od placówki, na pewno... Krystian Magda - opinia (1) Bardzo polecam! Pani Marysia i Agnieszka opiekowały sie moja corka całe 6 lat... Magda pioro6 - opinia (1) Zbliża się dużymi krokami otwarcie przedszkola, w którym zapisać swoje... pioro6 Ariel - opinia (1) Największe zalety to bogaty plan dnia, spacery i nacisk na wychowanie.... Ariel Karolina i Frycuś - opinia (1) Wspaniała kadra, niezapomniane przeżycia dla dziecka będziemy do Was wracać!... Karolina i Frycuś Paula - opinia (1) Super ekipa ,super Miejsce dla każdego Przedszkolaka! Paula M.M. - opinia (1) Bardzo kreatywne Panie. Przy nich dzieci nigdy się nie nudzą. Polecam. M.M. Mama trójki - opinia (1) Świetne nauczycielki, z pasja, wkładają w swoją prace całe serce. Kreatywne,... Mama trójki