Gdański Bowke

Restauracje Puby

Gdańsk, Długie Pobrzeże 11

Zawiedziony! (1) 1. Miejsce było ale kelner zajęty rezerwacja wiec czekaliśmy na stolik 25... Marek K. Goscie z za granicy (1) Piwo prayszlo pod koniec kolacji, szkoda. Pzystawki bardzo dobre : tartare à... Vince Masakra (1) Piwo niby pół litra, ale połowa to piana. Mimo, ze kwestia indywidualna to... Mad
Nicht zu empfehlen. (1) Hat leider in den letzten 3 Jahren sehr nachgelassen, es wurden auf dem noch... Peter bardzo slaba jakość potraw z nieadekwatną ceną (2) Zamowiliśmy 1) filet z kurczaka w sosie żurawinowym i 2) łososia z... karol piwo i klimat pierwsza klasa (1) Nic nie jadłam akurat w tej restauracji tylko piłam ich piwko. Napój ten jest... ap-ch przyjemna knajpka (1) Organizowałem niedawno w tej restauracji urodziny dla mojej Żony, razem około... Wojtek Weekend za pół ceny (2) W przypadku roladki z kurczaka widać było, że potrawy zostały przygotowane... S. Świetne piwo, słabe jedzenie (1) Odwiedzaliśmy lokal dwukrotnie. Latem usiedliśmy na piwko, warzone specjalnie... Michał Drogo, drogo, niesmacznie! (1) Jakość potraw w stosunku do ceny nieadekwatna. Drogo, a dania poniżej... Jan Śmiało polecam żeberka (1) Wystrój bardzo fajny, klimatyczny. Kelnerka, która nas obsługiwała... Łukasz Polecam flądrę (1) Dawno nie jadłam tak dobrej flądry, bardzo dobrze wysmażona, chrupiąca, na... Ona Zdzierstwo (1) Witam. W sobotę wybrałem się z dziewczyna, na golonkę. Dziewczyna zamówiła... Sławek Walentynki (1) Wczoraj bylismy na walentynkowym wieczorze, bylismy w tej restauracji... Ania Nic specjalnego (2) Tak jak w nagłówku, wystrój jest świetny, więc spodziewaliśmy się czegoś... Ania Polecam! (1) Starogdanski klimat w samym sercu miasta. Pyszne jedzenie i niepowtarzalna... Olcia