Bresno

Restauracje Pizzerie

Gdańsk, Ignacego Krasickiego 9B

Pedros - opinia (1) Restauracja ładnie położona, ładny wystrój, pizza naprawdę jedna z gorszych,... Pedros Beata - opinia (1) Najgorsza pizza jaką dotąd jadłam. Nie polecam. Beata Marianna - opinia (2) Obsługa niemiła, swoim zachowaniem nie sprzyja kontynuacji kolejnych wizyt w... Marianna
Monika - opinia (1) Jako, że mieszkamy w pobliżu korzystamy wielokrotnie. Bardzo fajne miejsce,... Monika Iwona - opinia (1) Bywam w bresno z powodu pizzy, która jest wyśmienita....Tym razem coś mnie... Iwona Moja ulubiona restauracja (1) W tygodniu wpadam na szybki vege lunch w zestawie i kawkę. W weekend z... M Przyjemne miejsce i przystępne ceny (1) Smaczne jedzenie, wybór wegańskich dań, przyjemna i kameralna atmosfera oraz... Alice Jestem bardzo zawiedziona! (1) Absolutnie nie mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami. Byliśmy ze znajomymi... Marta Rozczarowanie (1) Zainspirowany pozytywnymi opiniami na trójmiasto.pl oraz recenzją Pani... Rozczarowani Bardzo dobra restauracja włoska (1) Byliśmy w słoneczny weekend. Ludzi sporo ale obsługa sprawna i bardzo miła.... Wuj Janusz Jedzenie ok ale czas.... (1) Przyjechaliśmy o 14. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze jest to pora obiadowa.... Milena Polecam, jednak co do obsługi minus (1) Po raz drugi odwiedziliśmy ta restaurację. Za pierwszym razem wszystko było... Kass Tu trzeba zajrzeć! Bardzo polecamy! (1) W Tratorii Bresno byłam z mężem na spotkaniu z Panem Pawłem Delągiem.... Beata jest smacznie (1) Byliśmy w weekend zamówiliśmy zupę rybną którą restauracja serwuje tylko w... Krzysiek Smakowicie (1) Bardzo się cieszę, że w Brzeźnie pojawila się wloska kuchnia. Trattoria... WW Odwiedziłam, ale więcej specjalnie nie przyjadę. (1) Obsługa wzorowa, uprzejma. Jedzenie smaczne, ale ceny nie są niskie, sporo... aw Polecam (1) Miło, świeżo i smacznie!!! anna