Klara - ocena (1) Godna polecenia, kameralna szkoła, pełna zaangażowanych w pracę nauczycieli.... Klara Milena - opinia (2) Cena nie jest adekwatna do poziomu I tego co oferują. Są w Trójmieście dużo... Milena Jakość nieadekwatna do ceny (2) Niestety z roku na rok poziom w szkole spada, a wydatki (czesne, opłaty za... Paweł
REWELACJA! (2) Moja Kasia chodzi do klasy przedszkolnej w British International School i... Sylwia Jedyna szkoła, w której zajęcia prowadzone są z native speakerami! (2) Witam - mam trójkę dzieci, które uczęszczały do tej szkoły i przedszkola. To... Pani M. Zdecydowanie polecam tą szkołę (5) Jeśli ktoś chce żeby jego dziecko chodziło do niewielkiej szkoły, gdzie dba... Beata Rodzinna atmosfera i indywidualne podejscie (1) Ta szkola jest inna niz wszystkie. Nasza corka po kazdych dniach wolnych nie... rodzic Szkoła z rodzinną atmosferą (1) Jeszcze rok temu gdy mój syn był w tej szkole zastanawiałam się nad zmianą... Rodzic Świetna szkoła (1) Dzieci bardzo szybko aklimatyzują się w szkole, atmosfera jest dobra,... Anna Rodzic - opinia (1) BISG to prawdziwa szkola miedzynardowa, oferuje brytyjski system nauczania z... Rodzic Zadowoleni - polecamy! (1) Moja córka uczęszcza do BISG od roku. Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni... Tomek Świetna kadra (1) Świetna kadra nauczycielska, indywidualne podejście do ucznia, wydobywanie... Zadowolona mama Nowy budynek dużo zmienił (1) Poważnym mankamentem była wcześniejsza lokalizacja. Teraz w nowym budynku... VO Z pewnością tak! (1) Szkoła z naprawdę fajnym klimatem! Miła i przyjazna kadra i dyrekcja. Uwaga... Julia Przedszkole anglojęzyczne - Naprawdę polecam!!! (2) Bylismy zachwyceni opieką nad dziećmi, miłą atmosferą i profesjonalnym... Agnieszka Głasek profesjonalnie prowadzona szkoła (1) Szkoła jest prowadzona w profesjonalny sposób, dzieci mają sporą uwagę... Marek J super (1) bardzo polecam szkołę, swietna kadra i podejście do uczniów, wysoki poziom,... ja Szkoła godna polecenia (1) Długo zastanawialiśmy się dokąd posłać naszego malucha. Znajomi polecili nam... Justyna Polecam szkołę (1) Moje pierwsze dziecko uczyło się w tej szkole i teraz jestem bardzo... Joanna Madden Doskonała kadra, indywidualne podejście, native speakerzy (1) Moja córka uczy się w British International School w Gdańsku już drugi rok.... A.Piech