Malgorzata - opinia (1) Polecam serdecznie labolatorium Bruss. Bardzo profesjonalna i miła obsługa,... Malgorzata Mega kolejki!!!! (1) Od paru lat korzystam z tego laboratorium ale odkąd zmieniła sie ekipa sa... Oli Nie liczcie na Brussa..... (4) Zależało mi na badaniach krwi w czwartek, bo następnego dnia miałam wizytę... Malwina
Mega słabo >> straszne guły !!! (1) Zalezalo mi na czasie wiec wybralam Bruss bo wynik jest po 16 dostepny w... ex stały klient Joanna - opinia (2) Od kilku lat korzystałam z usług punktu pobrań przy Grunwaldzkiej- zawsze bez... Joanna ogólnie slabo. (1) Korzystalam z innych placowek tej firmy i na dużo wyzwkszym poziomie. Moze... ela polecam (1) Pofesionalne pobranie krwi u mojego dziecka,polecam dorota Perfekcyjna PIELĘGNIARKA! (1) Będąc na pobraniu krwi z noworodkiem,który od dwóch dni nie chciał jeść i... Iza Polecam (1) Z usług laboratorium korzystam już od kilku miesięcy. Obsługa jest... Katarzyna Polecam (1) Polecam punkt pobrań przy ul. Grunwaldzkiej. Miła obsługa, Pani pobrała mi... Justyna Laura - opinia (1) Wykonywałam badanie na własną rękę ponieważ miałam kleszcza. Pytałam pani... Laura