Bunt w bagienku niewolników. Ujeścisko.

~Jam
Kiedy emisja programu?

~Komandos
Poniedzialek,6 stycznia 20.10 "ALARM" - TVP 1. i
Wtorek, 7 stycznia,16.15 "interwencja" polsat.
Jak macie jaja to dacie radę. Jak Was przeorała postępowość to nie dacie rady.
Radzę przećwiczyć casus Spartakusa, a szczególnie Eunusa, jeżeli daliście sobie ukraść dorobek 1980/81 w 1988/89/92 roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dobrze byli zawsze zorganizowani Palestyńczycy, Murzyni, Latynosi. Ilu mieli fantastycznych działaczy. Zawsze mieli się do kogo zwrócić. Jaka rozbudowana propaganda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zrobiłeś wiele pożytecznych rzeczy, dlaczego jesteś tak wrażliwy na nieznaczną krytykę?
Na pewno jest to bardzo niedemokratyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w pewien sposób ekscytujące, być w takiej subkulturze.
Gdyby otworzyły się możliwości, poparłbym różne działania na rzecz tej grupy.
Młodzi komuniści są wykształceni i w porządku, pegierowcy też są fajni, znam ich sposób myślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do mniejszości w USA, trzeba zrozumieć, że Murzyni nie są komunistami, Latynosi nie są komunistami i Indianie też nie. Są patriotami. Wszyscy mają skłonność do życia w swoim własnym gronie, jakby na własnych terytoriach. Lecz ich życie kulturalne jest rozbudowane, godne pozazdroszczenia i podziwu.
Na siłę nie stworzymy tego typu grup mniejszościowych, jeśli same tego nie chcą.
Doświadczenia mniejszości niemieckiej są niedobre - jest systematycznie wypychana z Polski. Mieliśmy wydarzenia marcowe, gdzie zmuszano do emigracji Żydów.
Komunistów też prosi się różnymi metodami o emigrację, tyle że wyjeżdżać nie powinni, jednak i tak to robią, zwłaszcza pegierowcy, którzy marzą o tych farmach holenderskich i brytyjskich, to takie łatwe rozwiązanie wszystkich ich problemów. Ci, którzy zostają na miejscu, z czasem zostaną po prostu wdeptani w ziemię z braku innej drogi ucieczki. Teraz powymierają starzy komuniści i pegierowcy ze swoimi emeryturami i zobaczymy, co stanie się z tymi młodszymi, którzy pracowali w kratkę. Często grozi im prawdziwa bezdomność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarówno Ż, jak Palestyńczycy są poniżej naszego poziomu. Nie poruszają się na tej najwyższej linii Rosja-USA. Są w swoim grajdołku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od już 1990 roku mocno zajmowali się mną Ż, którzy posiadali wielkie doświadczenie w tym temacie. Podlegali A i nie kryli tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Palestyńczycy podjęli działania na szeroką skalę i po kilku dziesięcioleciach efekt jest mizerny. Dlatego, że mierzą się właśnie z tym schematem.
Jednak doszło do tego, że porywali samoloty w USA i tworzyli tam zamieszanie. To skończyło się, kiedy Amerykanie zaczęli podpłacać ich dużymi sumami. Wtedy ograniczyli się do atakowania Izraela.
Ja też byłem podpłacany, nawet nadal jestem, ale mniejszymi już sumami. Najwyraźniej Amerykanie już ok. 2000 roku stwierdzili, że to coś w rodzaju Palestyny.
Ale nie powstały w Polsce silne organizacje pegierowców czy bezrobotnych komunistów. Z różnych względów: nie był to odrębny naród, część tych grup jednak pracowała, zapewne było to blokowane przez R, którzy też weszli w ten amerykański schemat. Prawica traktuje tę grupę z pogardą. Dla świata jest to nieważna marginalna grupka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.youtube.com/results?search_query=j+bizony+zim%C4%99
Odkryłem świat, gdzie do żniw używa się starych kombajnów Bizon z np. 1988 roku. Miałem z takimi do czynienia, gdy były nówkami.
To SKR-y, prawdopodobnie grupa rolników ma wspólne większe maszyny. W zimie tkwią one bezczynnie pod dachem.
Zamożniejsi rolnicy kupują dziś amerykańskie kombajny John Deere.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś drobne działania nie zmienią schematu postępowania takiego kolosa. Można tylko pokazać, że nie wszystko jest w porządku, jak nazistom w czasie wojny (ci przynajmniej pisali raporty i ogłaszali zjawisko w gazetach i na plakatach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Izrael, z tego, co widzę, jest skrajnie proamerykański, po prostu wszystkie polecenia są automatycznie wykonywane na rozkaz.
Może i ten kraj przejął ten model amerykański i tak doszło do stłamszenia tych Palestyńczyków.
To całkiem możliwe. Można by dowodzić, że to Amerykanie maltretują Palestyńczyków (może nieświadomie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sytuacja kryzysowa jest dla lidera okazją, by wznieść się na wyżyny swojej sztuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak pisowcy wydają się podrzędni w tym łańcuchu, choć to rodzaj kolektywu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komandosie, zapomniałem: teraz każdego dnia bez przerwy będziesz myślał o mojej kasie, latami.
Może sięgniesz po trunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pobolewa mnie ciągle całe ciało i jest to raczej efekt tej zaaplikowanej substancji, częściowo może stresu.
Rzeczywiście powstał stan ciągłej śpiączki na jawie. Sen jest pewną ucieczką od tego pobolewania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrozum, w tej sytuacji jestem na końcu łańcuszka jako osoba poszkodowana.
Finansowo. Fizycznie chyba gorsze jest to znieczulenie od hałasów i obelg, bo trwa cały czas i jest to prawie ból głowy. Chciałbym normalnie myśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brexit bardzo źle podziałał na Polaków, cała ta rosnąca niestabilność Zachodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że nie ma co najmniej od 2-3 lat możliwości zamieszczania komentarzy pod artykułami na Onecie i Interii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że też nie wpadłem na to, by Zaburzaninowi zaproponować przejście do sekcji gimnastycznej. Nabrał by ( jeszcze) więcej optymizmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do ~jaq.....na Twoje życzenie popuszczam wodze fantazji na temat synapsów drugiego kącika twórczego. Ale uświadomiłem sobie, że z 50 lat temu twórczo omówił dzisiejszy stan umysłów i połączeń synapsów klasyk i poniżej obfity cytat (dodałem tylko po ukośnikach, dzisiejsze realia).

"A w filmie/portalu polskim, proszę pana, to jest tak: nuda Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana Dialogi niedobre Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje.A polski aktor/polewa, proszę pana To jest pustka Pustka proszę, pana Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski aktor/polewa, proszę pana Gra, nie?
Widziałem taką scenę kiedyś Na przykład, no ja wiem? Na przykład zapala papierosa, nie? Proszę pana, zapala papierosa I proszę pana patrzy tak: w prawo Potem patrzy w lewo Prosto I nic Dłużyzna proszę pana To jest dłu po prostu dłu dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna
Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, w kinie/na portalu Pan rozumie I tak patrzę sobie siedzę se w kinie/portalu proszę pana Normalnie Patrzę, patrzę na to No i aż mi się chce wyjść z kina/portalu, proszę pana I wychodzę"

"A co autor miał na myśli" to brzmi mi do dzisiaj od szkolnych lat i coraz częściej sam sobie zadaję to pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzisz, nowy Pan ceduje jakby różne kompetencje na ten przeciwny obóz, według swojego widzimisię, raczej nieznacznie. Musiałby to rozszerzyć, wtedy sprawy mogłyby się tak potoczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2506 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...