Andrzej - opinia (1) Pozowanie do zdjęć dla Bogny to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście,... Andrzej Polecam Bognę! :) (1) Bogna jest bardzo miłą, wesołą i otwartą osobą, wykonała mój makijaż na ślub... Ania Polecam - kurs makijażu (1) Polecam kurs makijażu. Teoria jak i praktyka prowadzona w przemiłej... Justyna
Serdecznie polecamy! (1) Bogna robiła nam sesję rodzinną połączoną z brzuszkową. Jesteśmy bardzo... Magda Makijaż ślubny (1) Do ByBogna trafiłam w poszukiwaniu makijażu ślubnego. Od samego początku... Paulina Róża Gorąco polecam :) (1) Bogna, realizując moją sesję brzuszkową zapewniła przyjazną, swobodną... Klaudia Polecam serdecznie :) (1) Do Pani Bogny trafiłam przypadkiem i bardzo się cieszę że to właśnie ona... Renia zdecydowanie polecam :) (1) Bogna wykonała mój makijaż, kiedy byłam świadkiem na ślubie - był śliczny,... Emilia Bardzo dziękuję (1) Bardzo miła i przyjazna atmosfera ,dobre samopoczucie gwarantuje swobodę... Sonia Makijaż ślubny (1) Makijaż ślubny wykonany przez Bognę był idelany. Zdecydowanie mogę polecić... Iza Sesja brzuszkowa (1) Wybrałam się do Bogny wraz z narzeczonym na sesje brzuszkową. Jesteśmy bardzo... Ewa Sesja brzuszkowa (1) Serdecznie polecam sesję brzuszkową u Bogny! Piękne zdjęcia gwarantowane :) Kamila Sesja ciążowa (1) Bardzo gorąco polecam sesje foto u Bogny- ja byłam na ciążowej i jestem... Anna Warto! (1) Do Bogny trafilam z polecenia kolezanki. I rowniez szczerze polecam innym!... Natalia POLECAM!!! (1) Praca z Bogną to czysta przyjemność:) niezwykle kreatywna i pomysłowa pani... Monika Sesja dziecięca z okazji dnia babci i dziadka (1) Rewelacja! Inaczej nie da się opisać. Polecam serdecznie Paulina Indywidualny kurs (1) Korzystalam z indywidualnego kursu makijazu, z ktorego jestem bardzo... Hania Sesja- idealny prezent pod choinke (1) Witam! Voucher na sesję fotograficzną dostaliśmy "pod choinkę " i jestem... Agnieszka Najlepsza z najlepszych! Makijaż sylwestrowy (1) Z całego serca polecam! Makijaż idealnie dobrany do cery i karnacji, pod... Patrycja Makijaż ślubny (1) rewelka! byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego, był bardzo delikatny i... Agata