POLECAM!! (1) Korzystalam z indywidualnego kursu makijazu, z ktorego jestem bardzo... Joanna Indywidualny kurs makijażu (1) Wybrałam się do Bogny na indywidualny kurs makijażu. W ciągu prawie trzech... Patrycja Talent i pasja... (1) ... Czuć od niej pozytywną energię, potrafi wydobyć piękno z kazdego a... Basia
Polecam! (1) Polecam makijażystkę Bognę, naprawdę umie doradzić w kwestii makijażu. Bogna... Joanna Polecam! (1) Bogna to przemiła osoba, bardzo kontaktowa, chętna by zarówno wysłuchać... Asia Mega :) (1) Bogna to profesjonalistka. Zna się na rzeczy i zaraża swoją pasją. Makijaż... Ewa Goraco polecam! (1) Pelen profesjonalizm i mila atmosfera. Konkretnie i na temat, dobre podejscie... Anna Swietna (1) Swietne podejście do klienta, bardzo dobry fotograf jak i wizażystka Adrianna Makijaż ślubny (1) Polecam gorąco makijaż Bogdy. Byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego ,... Magda Serdecznie polecam! (1) Polecam! Bogna wykonuje piękny, profesjonalny i spersonalizowany makijaż.... Natalia