Niestety zmieniłam opinię.
Było to miejsce wyjątkowe, wydaje mi się, że nawet na skalę Trójmiasta i okolic.Była Pani Dyrektor,która spędzała mnóstwo czasu z dziećmi i znała każde z nich.Znała też rodziców, z którymi rozmawiała gdy przychodzili po swoje pociechy.W żłobku i przedzkolu były wychowawczynie, które były prawdziwymi osobowościami.Kreatywne, nietuzinkowe,często wymagające od rodziców.Zmieniła się dyrekcja i mam wrażenie,że obecne podejście bardziej odpowiada właścicielom - po co się wysilać."Stara kadra",bardzo dobra,jeszcze robi co może,ale na ile wystarczy zapału?Zwolnienie Pani Joli już komentowane na tej stronie dokładnie wpisuje się w te zmiany.Pani Jola nie podobała się nowym pracownikom-za mądra, zbyt doświadczona,a jeśli chodzi o dobro dzieci to nie godząca się na kompromisy.
Coraz więcej jest zajęcia prowadzonych przez ludzi z zewnątrz, objazdowe teatrzyki itp. Dziś pojawił się koszmarek-plakat, króry zmobilizował mnie do pisania:konkurs organizowany przez różne media "Szukamy miss i misterów karnawału".PoprzedniaDyrektor była psychologiem dziecięcym i chroniła dzieci przed takimi pomysłami.
Było-mądrze i cudownie,teraz jest-placówka jakich wiele.Nie polecam