B - ocena (1) Urodzinki słabo prowadzone Pani zamiast zająć zająć się dziećmi chodziła z... B Olusia 12 - ocena (1) Urodzinki zorganizowane wspaniałe. Dzieci miały atrakcje przez cały czas.... Olusia 12 Julia - ocena (1) Bardzo fajne miejsce do organizacji urodzin, miła i pomocna obsługa, wszystko... Julia
Danka - ocena (1) Bardzo polecamy! najfajniejsze urodzinki na jakich było nasze dziecko. miła i... Danka Kasia - ocena (1) Niedawno organizowaliśmy urodziny dla 7 latka w tym miejscu i jesteśmy bardzo... Kasia didi 29 - ocena (1) świetna sprawa! robiliśmy 10 urodziny i było naprawdę fajnie. dzieci... didi 29 Daga - opinia (1) Klimatycznie i miło. Pyszne drinki- bardzo duży wybór. Próbowałam też herbaty... Daga Super! (1) Byliśmy w tej kręgielni z rodziną i naszym 5-cio letnim synkiem. Pani miło... Hania Fajne miejsce z klimatem (1) Super miejsce obsługa i ludzie! Miło spędzony czas (1) Klimatycznie, fajnie, miło, drinki bdb :), obsługa miła. Urodziny 8 latka (1) Generalnie nie pisuję opinii, ale bardzo polecam zorganizowanie tam urodzinek... Śliwka Rewelacja:) (1) Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę! Zrobiłam synkowi urodzinki na 25 osób.... Piastowska Ola Super (1) Jak najbardziej polecam super klimat Mała Mi Super, super, super! (1) Byłem ze znajomymi w lokalu na Mistrzostwach. Zamawialiśmy piwa i drinki... Artur fajnie! (1) Super atmosfera i obsluga. Pani Patrycja dzielnie znosi upierdliwych... Bartek nie tylko kręgle (1) Fajny lokal z super wystrojem-duże wrażenie robią samochody na... edward SUPER KLIMAT (1) POLECAM.LOKAL DLA KAŻDEGO,KLIMATYCZNY Z DOBRĄ MUZYKĄ ,SYMPATYCZNĄ OBSŁUGĄ I... IWONA REWELACJA (1) Czadzik....dobrze się tam czułem.Mozna tam spędzić sporo czasu i nie czuje... Dawid CK Bowling (1) Bardzo fajny i przyjemny lokal. Z tego co widziałem cieszy się bardzo dużym... Roger