CKU Gdańsk - szkoła policealna - technik rachunkowości

Temat dostępny też na forum: Nauka
chciałam się zapisać do dwuletniej szkoły policealnej - technik rachunkowości.

Może ktoś skończył ten kierunek w CkU w Gdańsku.
Jak są prowadzone zajęcia . Czy są fajni wykładowcy , czy dobrze wszystko tłumaczą itp. Będę wdzięczna za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CKU Gdańsk - szkoła policealna - technik rachunkowości

idz na studia.. sam technik nic Ci nie da.. teraz niestety patrza mocno na wykształcenie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CKU Gdańsk - szkoła policealna - technik rachunkowości

Spróbuj dowiedzieć się od osób, które pracują w tym zawodzie, jakie mają wykształcenie i co polecają. Ale wyższe wykształcenie to jednak wyższe wykształcenie i wygląda lepiej wygląda w CV niż szkoła policealna. Do tego zawsze studia pierwszego stopnia dają więcej możliwości w dalszym rozwoju, a nie wiesz, co będziesz robić za kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CKU Gdańsk - szkoła policealna - technik rachunkowości

dzięki za odpowiedź, ale ja mam wykształcenie wyższe .
Mi jest do pracy potrzebna dodatkowo podstawowa księgowość . A studia podyplomowe są drogie ,poza tym raczej nie polecane przez tych co na nie chodzili .

Mam małe dziecko nie chcę zmarnować w CKU 2 lat ,jeśli tam poziom nauczania jest marny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CKU Gdańsk - szkoła policealna - technik rachunkowości

Zobacz sobie na stronie efs-może będzie jakieś dofinansowanie. Może kurs samodzielnego ksiegowego? ja taki zrobiłam i dało to radę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam cosinsua, bardzo dobra szkoła, rachunkowość na wysokim poziomie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

Prywatny detektyw - szukam (73 odpowiedzi)

Szukam dyskretnego detektywa z licencją - czy możecie kogoś polecić? Mam problem i szukam kogoś...