Agnes - opinia (1) Podejście prowadzących jak najbardziej na plus. Są to osoby z przeogromną... Agnes Kasia - opinia (1) Super szkoła i kadra. Polecam serdecznie. Kasia Kursant - opinia (1) Świetna kadra nauczycieli, dobre przygotowanie do egzaminów. Zajęcia są... Kursant
Piotr - opinia (1) kurs sieci naprawdę godny polecenia, wyposażenie bardzo dobre, prowadzący... Piotr Ka - opinia (1) Podjąłem naukę w CKU Sopot na inf02, podczas zapisów nie wiedziałem o tym, że... Ka Alex Kaminski - opinia (1) Niedawno skończyłam kurs zawodowy - technik fotografii i multimediów. Jestem... Alex Kaminski Karolina - opinia (1) Jestem mega zadowolona! Byłam na kursie fotograficznym. Szkoła ma 2 duże i... Karolina Ola - opinia (1) Super! Jestem mega zadowolona! Szkoła jest bezpłatna i przemiła atmosfera. Ola Michał De - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Polecam, szczególnie kurs fotografii. Michał De Marek M. - opinia (1) Fajna atmosfera. Prowadzący przygotowani i z chęcią przekazują swoją wiedzę.... Marek M. Robert - opinia (1) Właśnie zakończyłem kurs Administracji sieci komputerowych INF.02 Polecam z... Robert Anna - opinia (1) Uczęszczam na kierunek technik programista. Zajęcia bardzo treściwe,... Anna Konrad - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony że uczęszczałem do tej szkoły. Zajęcia są bardzo... Konrad Zdzisław - opinia (1) W ciągu ostatnich dwóch lat w CKU Sopot uczestniczyłem w dwóch... Zdzisław Agnieszka - opinia (1) Polecam kurs "Administratora sieci" Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w... Agnieszka ee.08 (1) Kurs składania komputerów, konfigurację systemów operacyjnych Windows serwer,... Aleksander Polecam (1) Bardzo wysoki poziom nauczania, troska o postępy ucznia, zajęcia całkowicie... Absolwent Kursy (1) A orientuje się ktoś gdzie znajduje się aktualna oferta kursów i szkoleń?:) Sara Super (1) Polecam! Modle jest bardzo pomocne, nauczycieli wyrozumiali, a poziom... pewupe wow (1) super:):):) jestem bardzo zadowolona z tej szkoly:) ewa