Nie polecam (1) Serwis dramat. Jedno wielkie nieszczescie. Czas naprawy to zart ale nie... Pan Moris bardzo niska jakość za wysoką cenę (1) naprawa powypadkowa została przeprowadzona w taki sposób, że lakier pękł po... tadeusz Naprawa po stłuczce (1) Wszystko poszło sprawnie. Pracownicy CLS bardzo profesjonalni - byliśmy w... BD
Żenada. (1) Brak informacji, brak obsługi klienta. Doradca nie widzi potrzeby o... Paweł Emka - opinia (1) Pierwszy i ostatni raz !!!! Skorzystałem po szkodzie bo kupiliśmy auto w... Emka za nic mają terminy ... (1) Oddając samochód do naprawy (niewielkie pęknięcie na zderzaku) otrzymałam... mK Uwaga na krótką 3 miesięczną gwarancję na wykonaną naprawę (1) Przed upływem 6-mcy od naprawy (auto latem prawie nie używane) zgłosiłem im... Grzegorz naprawa wypadkowa (1) Miałam przyjemność naprawiać auto w ramach oc sprawcy i .... życzę wszystkim... Kaśka Naprawa blacharska i lakierowanie. (1) Pierwszym samochodem, który robiłem w CLS Walder był Hyundai XG. Samochód... Mirosław