CNF Autoserwis

Opony - sprzedaż Felgi Wulkanizacja

Gdańsk, Osowski Zakątek 21

Wyważyli niewyważalne (1) Moja historia zaczyna się w momencie kiedy zdecydowałem się zmienić opony w... Zbigniew Masakra (1) Juz w drugim aucie ukrecili mi gwint od sruby podczas zmiany kol, a potem... Ewa Astra 3 kombi. (4) Polecam :) Panowie ogarneli problem z moimi 18". Poprzednio 3 warsztaty nie... Sputnik
Wymiana klocków w Q7 (2) Obsługa w Osowej żenująca, Pan Darek, Robert i jeszcze jedna Pani to jakieś... Sławek Geometria- niepolecam (1) Pojechałem w sobotę na ustawienie geometri, ukręcili śrubę od ustawiania kąta... qwojtekl CNF KARTUSKA NIE MIŁA I NIE FACHOWA OBSŁUGA (1) Byłem w CNF - ie na ul Kartuskiej ponad rok temu, wymianiali mi zawieszenie... Poirytowany niefachowością Nie polecam Skandal,Dramat!! (1) Tydzień temu byłam wyważyć koła w CNF na ul Kartuskiej.Po wyważeniu jedna... Marzena ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!! (2) Dwie wizyty - pierwsza regeneracja felg aluminiowych a druga - wymiana,... Macin Niefachowa obsługa (1) Dwa tygodnie temu byłem na prostowaniu dwóch felg . Po wyjechaniu z warsztatu... Sylwek nie polecam (1) Wymieniałem u nich końcówkę wydechu, niby banalna naprawa. Jednak wymiana nie... Pawel NIE POLECAM (1) Obsługa beznadziejna,byłem umówiony na konkretną godzinę a czekałem ponad 1.5... AMON R. Miła obsługa i fachowy serwis (1) Ford Mondeo mk4 sciaganie auta zrobilam zbieznosc koł bo moj Ford sciagał w... Magda Zakła na 5 (1) Dla mnie pełen profesjonalizm i miła obsługa. Życzyłbym sobie i innym aby... Jan Polecam! (2) Nie wiem o co Wam biega goście konkretni obsługa miła i fachowa. Ale... zadowolony dziura w oponie. (1) Nie polecam. Bylem w sobote n a n aprawie opony. Caly czas puszcz powietsze.... mkolaj Fachowo (1) Troche dziwią mnie negatywne opinie. Byłem dziś. Koła do wyważenia, majster... MKV Nie polecam... (1) Rowniez jestem zniesmaczony obsluga w cnf osowa. Dla Pani z obslugi i jej... MT Dramat - takiej jakości usługi nie życzę największemu wrogowi (1) To jak zostałem dzisiaj obsłużony w tym zakładzie podczas sezonowej wymiany... olany klient super firma i super fachowcy!!!!!!!!! (1) Miałam problemy z wibracjami na kierownicy po czym udałam się do najbliższego... Agnieszka super zakład (1) teraz dopiero mam wyważone koła , wcześniejszy zakład nie potrafił pożądnie... jaś