CNF Autoserwis

Opony - sprzedaż Felgi Wulkanizacja

Gdańsk, Osowski Zakątek 21

Andrzej Krzeminski - ocena (1) prostowanie dwóch felg 17. Naprawa/odbiór na stanowisku nr 5, W dniu... Andrzej Krzeminski Zadowoleni klienci Tiguana - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, błyskawiczne działanie, bardzo wysoka... Zadowoleni klienci Tiguana Michu - opinia (1) Super jakość wykonanej usługi. Polecam z czystym sumieniem Michu
Jan - opinia (1) Naprawili felgi których inni nie potrafili. Jan Najlepsi w Trójmieście (1) Polecam wszystkim usługi CNF'u. Zawszę jadę tylko do nich i nigdy jeszcze się... Tomasz Nie polecam (1) Nie polecam serwisu ze względu na żenującą jakość obsługi klienta. 1/... Michał Za drogo (1) Za zmianę opon, filtrów i oleju zarządali ode mnie ponad 500 zł. W każdym... Ostatni raz Szybkość usługi przede wszystkim (1) Ekspresowe tempo to jest mega duży plus. W ostatnim serwisie czekałem prawie... Tomek Mąż był, byłam i ja :) (1) Powielam słowa męża że wszystko było na bardzo profesjonalnym poziomie,... Michalina Duży wybór (1) Bardzo szeroki asortyment pod kątem dostępności opon na miejscu. Mechanik... Zbigniew Solidna firma! (1) Korzystam od lat i bardzo polecam. Nigdy nie było problemu z ustaleniem... Michał Kordys Duża oferta i obsługa (1) Ofert opon w serwisie wraz z ceną i obsługą stawiają ten lokal na 1 miejscu,... Robert Szybka obsługa! (1) Pół godziny po telefonie już bylem na podnosniku. Panowie sprawdzili... Robert Opony serwis przegląd (1) Gorąco polecam, od lat wszystkie auta w rodzinie serwisujemy tylko w Cnf i... Marcin Polecam (1) Szybko, sprawnie, elastycznie z terminami. Dużo pisania, same pozytywy zatem... Artur WYLANIZACJA CNF (1) POLECAM jedyne co mnie skłoniło ze poszedłem do innego serwisu to to że nie... Marcin Zych Polecam każdemu! (1) W CNF zawsze można liczyć na poradę fachowców i solidną, profesjonalną... slawomir1 Pełen profesjonalizm (1) Polecam z całego serca! Wszystko sprawnie, fachowo i na najwyższej jakości, a... tomasz polecam (1) Jak jadę do Was, to wiem, że usługa będzie zrobiona w 100% dobrze, dziękuję... kowrys Polecam (1) Bardzo miła obsługa zarówno Pan jak i Pani z biura, zamówienie opony w tempie... j.d.