COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ktos wie może co stało się z Kamilą z Torunia?Była tam menagerka jakieś 2 lata temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Praca może być. .kierowniczka to kawał chama !!! Bardzo nie miła. .myśli ze jest pipkiem świata. .robiąc z siebie gwiazdę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja mimo, ze watek jest dosyc stary, a zamiast cocomo jest euforia, to te same symptomy widze u mojej dziewczyny. Kazde zblizenie zaczela traktowac jako przysluge, czy swojego rodzaju walute. Zrobila sie wulgarna i arogancka. Gdy dziewczyna z biura zadzwonila, zeby uspokoic mnie, co do tresci szkolen, ja moze poczatkowo niepotrzebnie od razu odkrylem karty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola, ożesz ty w cara!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Zuzia jak u Ciebie? Pracujesz? Pracowałaś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej jak u Ciebie sie sprawa rozwinęła ? Ja jestem dopiero po pierwszej rozmowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ola jak tam pracujesz? Pracowałaś ? Chce aplikować do Waw ale strach iść ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie dam zupy. Jestem nimfomanka wyuzdana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

14:23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, trochę stary wątek, ale mimo wszystko pytam, jak wrażenia po telekonferencji, po prezentacji klubu. Pytam osoby, które odbyły już te etapy rozmowy kwalifikacyjnej. Co obiecali, co mówili, jak to wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj sobie siana , narkotyki , dziwki itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pracowałam na promocji 2 lata temu jak klub był w Gdyni. Zarobki super tak jak kary, które dostawało się za jakieś abaurdalne rzeczy (np. brak butów na obcasie). Spoko praca na sezon jeśli ekipa w porządku, bo dużo od tego zależy. Na dłużej to nie wiem czy ktoś byłby wstanie to wytrzymać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmienilo sie jedno.Dawniej klient byl tylko upijany i okradany teraz jeszcze ghb mu do drinkow dodaja.Z dala od trgo pseudo klubu w trojmiescie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Nie wiem jakie sa dokladnie teraz jego losy podobno jezdzi w konwojach bankowych ale wiem ze gdy cocomo pare procesow wygralo z rzedu to poszedl swoja droga i nie dlatego ze go wystraszyli bo nawet nigdy nie usunal tych szkodzacych firmie Event wpisow wiem tez ze dal dziennikarza tvn 24 jakies materialy na cocomo on poprostu uznal ze nie warto brnac w to bagno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Edek akurat ten bramkarz Krzychu to nie jest osoba ktora da sie zastraszyc przed jedna z rozpraw sprowokowany naplul Szybawskiemu w twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Byłaś? Jak było? Mam to w tym tygodniu i trochę się obawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobra praca polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pracowałam jako barmanka lecz już pod nazwa Obssesion i nie polecam mówią ze przez okres próbny poki się nie nauczę pracować na systemie i robić drinków to 50zl dniòwki.Okres próbny trwał ponad 2tygodnie zapierdzielałam za trzech jak zapytałam o wyższa wynagrodzenie to po 2dniach namyślenua dostałam 80zł dniówki.Malo tego ostatniej wypłaty nie dostałam wiec nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Wiadomo nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Bo są dobre zarobi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...