COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hmmm madzia czy to ty negujesz negatywy??

w cocomo brakuje tylko napisu arbait macht frai

wyzysk...Lysa pala na laskach sie tylko dorabia a te haruja po chu wie ile godzin za freeko bo poprzednich holendarnych kar nie splacily .. W biurze wisi nawet napis ze to nie czlowiek jest tam jakias pozycja w interesie tylko odpowiedni czlowiek ...Jest w ty sens przyjdzie tepak to go wyru cha ja
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja też nie widze niz złego... praca jak kazda inna:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A no wlasnie o to chodzi, że mozna sie wybić a tak na prawde nie robisz nic czego możesz sie wstydzić, więc ja nic zlego w tym nie widze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

najwiecej kracza pewie ci, co maja kase albo im bogaty tatus codziennie dorzuca i z pieniedzmi sie nie licza... jak ktos nie ma co do garnka wlozyc to bierze kazda robote, byle tylko godnie moc zyc... u mnie sytuacja byla naprawde ciezka... sama z dzieckiem, bez studiow i pomocy kogokolwiek. sprobowalam tam na kelnerke, dostalam sie, a teraz... mam calkiem inne zycie, w koncu nie musze sie martwic o nic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

To proponuje popatrzec na promotorki a nie "pierdzielić" jak masz to w zwyczaju ,ale po co grunt żeby zabulił jeleń za wstęp i dostała od "zaproszonego" pare groszy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja pierdziele, taka jest ich praca, tego wymaga pracodawca, to chodzą i zapraszają na striptiz. A zaproszenie na striptiz raczej niepowinno nikogo gorszyc, czyz nie można po prostu powiedzieć "nie dziękuję!" "strpitiz mnie nie interesuje" i odejść. Raczej nie widzę w tym problemu. A nikt pijany na pewno do klubu nie wejdzie, tak więc wątpię żeby tacy ludzie byli zapraszani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Bez przesady dziewczyno nie porównuj ludzi rozdających metro jakies ulotki szkół to tych lasek z parasolami które szukają jeleni co zapłacą 150zl za szampana, a w szczegolnosci pijanych obcokrajowców , zero kultury, ja wiem że dla Ciebie cześć zapraszam na striptiz to jest normalne ale dla twojej wiadomości niektórych facetów z zasadami do gorszy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ryszard, ja akurat nie jestem facetem, tak wiec dziewczyny niestety nie mam ;) ale mam faceta, ktorego oczywiscie nie chcialabym zobaczyc w takim klubie, ale jest pelno facetow, ktorzy nie maja kobiet i do wlasnie dla nich jest taki klub, a nawet ci co maja to chodzą, nikt tam nie chodzi za kare, a frekwencja w klubie tez na pewno jest spora, powstaja caly czas jakies nowe kluby, dlatego, ze sa klienci, czyli interes sie kreci. i ludzie, ktorzy tam chodza, sa z tego powodu zadowoleni, ze wlasnie jakas tancerka, zrobi im striptiz i zatanczy golym tylkiem przed twarza. A skoro dziewczyne roznoszaca ulotki uwazasz za bezwstydnice to gratuluje! ona nie ma nawet stycznosci z tym klubem wewnatrz! chlopie, po miescie szwenda sie pelno ludzi z roznymi ulotkami, czy to szkoly policealne, ubezpieczenia, kluby, promocje, i powiedz, czy te osoby nie nagabuja? Codziennie mijam na ulicy pelnoludz zapraszajacychdo roznych klubow, czy rozdajacych inne ulotki. Ale rozumiem, ze jest to ich praca, i musza tak robic, wciskac ludziom, to co maja w rekach. Wypadaloby to uszanowac, grzecznie podziekowac, albo po prostu zignorowac, za reke na sile przeciez nikt cie do klubu nie zaciagnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

To jest tylko twoja opinia wielu ludzi nie lubi takich clubów kiedyś nie było i jest zbyteczne jesli twojej kobiecie jeśli ja wogóle masz nie przeszkadza że zamiast na nią patrzeć jak ci robi striptiz to wolisz na inne co z gołymi tyłkami tańczą nad twarzami otyłych i obleśnych zdziadziałych facetów,to sory taka laska też się nie szanuje!wiem to i na szczęście wiele kobiet i moich znajomych też tak uważa,a zacofanie to akurat nie ma nic wspólnego.Na szczęście ja będąc facetem z zasadami którego irytuje jak idę przez Sopot jak mnie zaczepiają i odmawiam że mam narzeczoną i nie życzę sobie,co mam sobie na czole nakleić że nie chcę aby mnie nagabywano to nie pierwszy raz,kolejny raz po prostu będę miał prawo pojechać bardziej ostro!Skoro twoja znajoma szczyci sie że tak zarabia jej problem,lepiej być skromnym studentem lub człowiekiem niż bogatą bezwstydnicą!Lepiej żyć jakoś zgodnie ze swoim sumieniem,niż spojrzeć z obrzydzeniem w lustro.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Praca jest pracą, zarabiasz uczciwie pieniazki i to jest najwazniejsze wlasnie:) wiec nie ma co debatowac wlasnie tylko brac sie do roboty!!;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Szanujące się dziewczyny nie piszą takich głupot na forach tylko pracują uczciwie i zarabiają pieniądze nawet przy promowaniu lokalu cocomo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

POPIERAM!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja nie rozumiem całej tej debaty o tym jak praca jest zła, a jaka jest dobra. Co jest moralne a co nie moralne. Co jest ambitne a co nieambitne
Praca to praca i każdemu należy się szacunek. I nie wiem co wam daje prawo oceniać kogokolwiek tylko po tym gdzie pracuje...
Taką trochę dziecinadę się tu odwala...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Wiesz co Rysiek?? Wolałabym promowac klub go go i zarabiac kilka tysiecy miesiecznie, niz rozdawac ulotki restauracji czy klubu, majac tysiac miesiecznie i ledwo wiazac koniec z koncem, martwic sie ze na to czy na tamto mi nie starczy. Po to sie pracuje, zeby moc sobie na cokolwiek pozwolic, a zadna praca nie hanbi, jedynie sprzedawanie sie za pieniadze! nie zyjemy w sredniowieczu, kluby go-go nie sa juz tematem tabu, a jesli tobie sie wydaje, ze "taki" klub to nie wiadomo co to sobie tak mysl, twoje zdanie. Wiem, ze pracujac dla tego klubu mozna duzo zarobic, bo pracuje tam moja znajoma, i jest mega zadowolona z kasy. nie wiem, czy to sama nazwa go-go odstrasza ludzi, czy stereotypy. na zachodzie jest to na porzadku dziennym, a my niestety nadal jestesmy "zacofani". A bedac facetem, cieszylby mnie fakt, ze jest taki klub, gdzie moge pojsc, popatrzec na laski, które tancza na rurach, a do tego sie rozbieraja, a kto tego nie lubi, to nie, niech chociaz swoja krytyke zachowa dla siebie. nigdy nie bedzie tak, zeby wszyscy byli zadowoleni, zawsze ktos znajdzie jakies ALE, no coz, typowe...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Każda praca sprzedawcy lub inna jest bardziej ambitna niż promowanie klubu gdzie panny zarabiają ruszaniem tyłkiem wiec nie pisz tu żle o pracy sprzedawcy bo nie ma porównania,stać na ulicy i rozdawać ulotki mega ambitne haha promowanie restauracji to chyba co innego,te kluby są nie potrzebne w moim mieście!Do mnie nikt nie dzwoni i nie wciska przez telefon
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ja nie mogę. Ale ściema. Za takie zachowanie od razu wylatuje się na zbity pysk, więc nie masz pojęcia o czym mówisz. Kimkolwiek jesteś....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Tez popieram!!! wczesniejsze wypowiedzi swiadcza tylko o tym, ze najzwyczajniej w zyciu nie szanujecie ludzi, ktorzy pracuja..jestem studentka i taka praca jest idealna mozna polaczyc nauke i szkole i przy tym zarobic nie male pieniadze. Zwod promotorek nie istenieje od dzis i dziwie sie, ze akurat czepiacie sie tych od promocji klubu-ktorych na dobra sprawe jest pelno na calym monciaku kazdy lokal,restauracja ma promotrow,naganiaczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

co za bzdura....w mojej umowie jest normalnie ubezpieczenie zdrowotne....a z tego co wiem to wszyscy mają taką samą umowę. Nie wiem co to za stawki, bo 7 zł/h to żart jakiś....przecież ta nowa dziewczyna od sprzątania szkła ma więcej chyba...a co tu mówić o innych, którzy coś w pracy robią więcej niż używają zmywarki jak ta nowa...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Popieram!! taka praca, troche moze sa nachalane, a jak dzownia do Ciebie i proponuja jakies produkty to nie sa nachalni? Ubezpieczenia, konta i te rozne pirrdoly to oni robia to kulturalny spoób? Promotorka to bardzo fajne stanowisko, mozesz duzo zarobic a bardzo nie nie narobic czyli to co polacy lubią! nie mam nic do ich oracy, szanuja ja jak kazda inna i trzymam kciuki za Was dziewczyny- promotorki!!:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A wykładanie towarów w hipermarkecie za stawkę dwa razy mniejszą to szczyt i realizacja marzeń? Jeżeli stawka na przysłowiowej kasie lub zmywaku nie wystarcza to lepiej uczciwie pracować jako nachalna promotorka klubu go go jak (oczywiście równie uczciwie :) ) miejscowa cichodajka. Wiele "normalnych" klubów czy lokali gastronomicznych też zatrudnia promotorów, zapewne równie "nachalnych" i co? To jest szersze zjawisko, ja też nie lubię być zaczepiany co 10 m, ale potrafię na zjawisko spojrzeć z dystansem i z szerszej perspektywy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Praca K2 Dystrybucje (28 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Ile zarabiacie w 2023? (391 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (14 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?