COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dając d*py to i się zarobi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

ponoć się nic tam nie zmieniło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

pewnie została tancerką że nie pozwala ci tam wejść
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

"4-5kola na miesiąc" chyba na najniższym szczeblu nie starając się, ja zarabiałam od 8 do 20tyś miesięcznie, fakt trzeba się trochę zestresować ale jak ktoś jest taki słaby psychicznie i fizycznie to niech nie pitoli że wykorzystują itp IDŹ CZŁOWIEKU DO ŻABKI ZA 1200ZŁ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

to akurat jest totalna brednia, nawet nie czytałam do końca....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja pracując na monciaku przez 8miesięcy od stycznia do sierpnia zarobiłam 120tyś, też w to nie wierze (zwłaszcza że zaoszczędziłam tylko 40tyś), ale jak się dostaje takie wypłaty zwłaszcza w systemie tygodniówek to pieniądze przeciekają przez palce. Fakt praca w nocy i trochę stresu ale jak spojrzysz na fakt że w rok jesteś w stanie zarobić tyle co w 5 lat harówki hahahah fak ju hejterom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

"w mojej ocenie", hmm pracowałeś tam, czy tak tylko sobie oceniasz rzeczy o których nie masz pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Czy warto? Dzis ide zobaczyc klub . Tez aplikuje Na menedzera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej. I jak po telekonferencji? Byłam tam na rozmowie, też mam trochę obaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej
Podpisałes umowę?
mam telekonferencje z zarządemniebawem i w sumie trochę obaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Twierdzisz, że matka ma bardziej słuchać Ciebie niż własnej córki?? Faktycznie nadajesz się do cocomo ale nie do roznoszenia ulotek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dlaczego nie? Co powiecie o stanowisku kierowniczki nocnej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Nie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ty masz mózg czy tylko fistaszka w głowie?
Dieta pracownikowi na wyjeździe czy to osobie szkolonej się należy czy to się firmie podoba czy nie, bo tak stanowi prawo.
Na wyjeździe przysługuje: dieta ORAZ zwrot wszelkich kosztów dojazdu, transportu, mieszkaniowych i innych niezbędnych wydatków udokumentowanych rachunkami.
Dieta wynosi 30 zł do ręki, więc jak firma Ci płaci 36,5 to jawnie Cię okrada - jest niewolnikiem pracującym na owym szkoleniu nierzadko i po 12 godzin za 6,5zł za cały dzień pracy, Twoja stawka godzinowa to zawrotne 50 groszy - istny Bangladesz.
Teraz chyba jasne po co stale są szkolenia - bo to darmowa, nic nie kosztująca siła robocza przynosząca duże zyski. Zastanawia mnie tylko gdzie jest policja i odpowiedzialne służby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Wystarczy zatem poziom mentalny z filmu "Kac W-wa" (wczoraj go puszczała jedna ze stacji TV) ?! Jest aż tak groteskowo / źle ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

kłamstwo laska ściaga z ulicy pijanych dostaje za to 2 dych bo gościa kroja na wejście 3 ,broni złodzieji i oszustów którzy naciągają i okradają konta ludziom sprzedając wode jako szampan za 30 000 zł :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

byłem kilka krotnie ,klasy żadnej nie trzeba ,wystarcza dżinsy i jakaś koszula i najlepiej karta bankowa w kieszeni abys mógł stracić wszystko .Afer było już ,prawie w kazdym mieście, niestety kluby mają układowcy nietykalni powiązani z urzędasami .powodzenia ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

No cóż, firmowego konta nie chce im się prowadzić. Raz, że musieliby je codziennie (lub prawie codziennie) czyścić ze spamu i dokonywać selekcji licznie napływających aplikacji (obiecują przecież duże zarobki, szybki awans itp.), a dwa, że takie konto trudniej usunąć kiedy się chce i wyglądałoby zbyt profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

cocomo reaktywacja:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/manager-klubu-ogl9829961.html

nie wiem jaki człowiek przy zdrowych zmysłach wysyła dane osobowe na stanowisko kierownicze na mail: wp.pl

ŻENADA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (54 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...