COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dając d*py to i się zarobi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

ponoć się nic tam nie zmieniło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

pewnie została tancerką że nie pozwala ci tam wejść
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

"4-5kola na miesiąc" chyba na najniższym szczeblu nie starając się, ja zarabiałam od 8 do 20tyś miesięcznie, fakt trzeba się trochę zestresować ale jak ktoś jest taki słaby psychicznie i fizycznie to niech nie pitoli że wykorzystują itp IDŹ CZŁOWIEKU DO ŻABKI ZA 1200ZŁ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

to akurat jest totalna brednia, nawet nie czytałam do końca....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja pracując na monciaku przez 8miesięcy od stycznia do sierpnia zarobiłam 120tyś, też w to nie wierze (zwłaszcza że zaoszczędziłam tylko 40tyś), ale jak się dostaje takie wypłaty zwłaszcza w systemie tygodniówek to pieniądze przeciekają przez palce. Fakt praca w nocy i trochę stresu ale jak spojrzysz na fakt że w rok jesteś w stanie zarobić tyle co w 5 lat harówki hahahah fak ju hejterom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

"w mojej ocenie", hmm pracowałeś tam, czy tak tylko sobie oceniasz rzeczy o których nie masz pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Czy warto? Dzis ide zobaczyc klub . Tez aplikuje Na menedzera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej. I jak po telekonferencji? Byłam tam na rozmowie, też mam trochę obaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej
Podpisałes umowę?
mam telekonferencje z zarządemniebawem i w sumie trochę obaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Twierdzisz, że matka ma bardziej słuchać Ciebie niż własnej córki?? Faktycznie nadajesz się do cocomo ale nie do roznoszenia ulotek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dlaczego nie? Co powiecie o stanowisku kierowniczki nocnej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Nie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ty masz mózg czy tylko fistaszka w głowie?
Dieta pracownikowi na wyjeździe czy to osobie szkolonej się należy czy to się firmie podoba czy nie, bo tak stanowi prawo.
Na wyjeździe przysługuje: dieta ORAZ zwrot wszelkich kosztów dojazdu, transportu, mieszkaniowych i innych niezbędnych wydatków udokumentowanych rachunkami.
Dieta wynosi 30 zł do ręki, więc jak firma Ci płaci 36,5 to jawnie Cię okrada - jest niewolnikiem pracującym na owym szkoleniu nierzadko i po 12 godzin za 6,5zł za cały dzień pracy, Twoja stawka godzinowa to zawrotne 50 groszy - istny Bangladesz.
Teraz chyba jasne po co stale są szkolenia - bo to darmowa, nic nie kosztująca siła robocza przynosząca duże zyski. Zastanawia mnie tylko gdzie jest policja i odpowiedzialne służby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Wystarczy zatem poziom mentalny z filmu "Kac W-wa" (wczoraj go puszczała jedna ze stacji TV) ?! Jest aż tak groteskowo / źle ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

kłamstwo laska ściaga z ulicy pijanych dostaje za to 2 dych bo gościa kroja na wejście 3 ,broni złodzieji i oszustów którzy naciągają i okradają konta ludziom sprzedając wode jako szampan za 30 000 zł :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

byłem kilka krotnie ,klasy żadnej nie trzeba ,wystarcza dżinsy i jakaś koszula i najlepiej karta bankowa w kieszeni abys mógł stracić wszystko .Afer było już ,prawie w kazdym mieście, niestety kluby mają układowcy nietykalni powiązani z urzędasami .powodzenia ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

No cóż, firmowego konta nie chce im się prowadzić. Raz, że musieliby je codziennie (lub prawie codziennie) czyścić ze spamu i dokonywać selekcji licznie napływających aplikacji (obiecują przecież duże zarobki, szybki awans itp.), a dwa, że takie konto trudniej usunąć kiedy się chce i wyglądałoby zbyt profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

cocomo reaktywacja:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/manager-klubu-ogl9829961.html

nie wiem jaki człowiek przy zdrowych zmysłach wysyła dane osobowe na stanowisko kierownicze na mail: wp.pl

ŻENADA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Praca za granicą. Niemcy (3 odpowiedzi)

Jeżeli szukasz pracy sprawdź najnowsze oferty. Najnowsze oferty pracy Niemcy. Szukaj pracy w...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (55 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...