COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Mozna sie uczyc tanca w trakcie pracy i angielskiego tez. Nie musisz byc jakas wielka pieknoscia, i tak dostaniesz na fryzjera,. kosmetyczke, naucza Cie robic makijaz, kazda dziewczyne da sie zrobic na ladna. Stroje tpo roznie, mozesz miec ladna bielizne, albo przebrac sie za policjantke, jak chcesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

HAAAALO!! KTOŚ JEST NA TYM FORUM?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ile zarabia tancerka?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A w życiu, kierownik nie da klubu zamknąć, problemy są wszędzie, ale najważniejsze, że ekipa zgrana i będzie dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ejjj a jak jesteś tancerką, to powiedz mi ile zarabiasz w tym cocomo? jak trzeba wygladać żeby dostać się do pracy, czy trzeba już umieć taniec jak sie idzie czy mozna uczyc sie w trakcie pracy, jaki stroj was obowiazuje no i wszystko co moze sie przydac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja jestem tancerką i nie powiem....właśnie tak jest między nami w klubie...taką rodzinką jesteśmy...raz się pokłócimy, raz wykomplementujemu, raz się uwielbiamy, raz płaczemy...racja...jak w rodzinie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

chyba chodziło o to że jak w rodzinie a nie jak w domu....bo chyba nikt odpicowany w szpilkach nie śmiga po mieszkaniu...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

masz atmosferę w domu jak w klubie go go ? :)
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

atmosfera jest jak w domu, jeśli wejdziesz w ten świat z pozytywnym nastawieniem i przyjaźnie to miło cie przyjmą. personel też spoko : )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a skąd wiesz?! nigdy nie bylo problemów z kasą a jak już sie raz zdarzyło to uprzedzali pare dni wcześniej ze wypłata sie przesunie o 2 czy 3 dni. więc nie gadajcie głupot
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ty byleś za brzydki a One za trzeżwę ;-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

do mi
wiesz stereotypów może nie zmienimy, ale fajnie, że też wstawiłaś się za nami tancerkami, bo to chamstwo robić z nas jakieś ladacznice, skoro my poprostu jesteśmy normalnymi laskami, ktore zarabiaja szmal gruby na tańcu, z jakiego miasta jesteś mi? bo piszesz że nawet do 30 tysi wyciągasz...może bym się przetransoprtowała do twojego klubu, bo ja aż tyle nie wyciągam, zwykle mam koło dyszki na miesiąc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

jak too?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam, pracuje w COCOMO od ponad 6 miesięcy. Nie rozumiem komentarzy w których nazywacie klub "burdelem" oczywiście są absurdalne. Ja pracuję na stanowisku tancerki, nie podlega dyskusji to, że zarobki są bardzo wysokie, ponieważ tancerka ma możliwość zarobienia od 6 do nawet 30tys. miesięcznie, ale wszystko oczywiście zależy od klientów. Dziewczyny które pracują w klubach nie są "pustymi lalkami" są to głównie studentki, przy czym są fantastycznymi i wartymi poznania osobami.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Czy prawdą jest ,że to ostatnie dni klubu Cocomo w Sopocie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

no i o to chodzi że byłby właśnie ubaw faceci też mają czym zatrzęść i mówię tu o przystojnych gościach a nie jakiś tłustych spoconych bolkach albo wychudzonych szkapach .. ;)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hejka ja pracuje w cocomo od jakiegos miesiaca i jak dla mnie super robota:) kasy lepszej nigdzie nie zarobilam (a bylam kelnerka w kilku klubach) i zawsze na czas Ja polecam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

eeee tam, kto by chciał męskie owłosione pośladki oglądać... my dziewczyny to mamy czym zatrzęść w tańcu ale faceci...czujecie takie męskie cocomo? ale jazzzda :D ubaw byłby
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zgadam sie w 100% zawsze znajdzie sie ktos kto pewnie wylecial z firmy z wlasnej glupoty i teraz sie msci. ja pracuje juz prawie miesiac w olsztynie i mi tam taka praca odpowiada Dziewczyny sa spoko, atmosferka tez i zarobeczki:) a klienci jak najbardziej na poziomie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

taki klub powinien być również dla kobiet , panowie powinni tańczyć na rurkach w samych majtkach ...
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

praca w call center (21 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

Własny biznes - jak się reklamować? (180 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Wieczni poszukiwacze pracownika (314 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...