COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

dokładnie tak jest jak piszesz, to klub go-go a nie burdel!!! tancze w klubie i nic wiecej a do tego taka kasa ze warto sie troche powiginać:))
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

to jest klub go-go, jestem tancerka i nie zniose kolejnych opowiesci dziwnych tresci, ze niby w klubie go-go jest prostytucja...NIE MA, sama pracuje i wiem najlepiej, mam syna i nigdy bym sie nie trudnila kur*stwem, a taniec za kilka srednich krajowych na miesiac to co innego i zapamietajcie to ludzie
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

laskę w klubie go-go? to nie burdek pani krystyno tylko tańczące poledance dziewczyny...jak mi pani da adres na taki klub go-go to sam sprawdzę, bo chodziłem po klubach nie raz i nie ma co liczyć na takie przyjemności
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

dokładnie, w takim klubie będzie się dobrze czuła degeneratka, która potrzebuje kasy na imprezy, błyskotki i szpanerstwo. Jak będzie w mocnej potrzebie to i laseczkę zrobi. A normalne, porządne dziewczyny raczej nie mają tam czego szukać
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

masz smieciowa umowe i tym sie podniecasz??? mialam kumpele ktora tam pracowala dzien i podziekowala. dlaczego? bo tam jest sztywna i napieta atmosfera dla normalnej dziewczyn. zas dla dziewczyn cpajacych i pijacych bd tam mega zarąbiscie. do tego wg jej nie zaplacili do tej pory bo stwierdzili ze nie maja za co zaplacic. to jest kuzwa jakis skandal gdzie normalna studentka nigdzie nie moze zarobic... a i dziewczyny ktore tak zachwalacie ten "KLUB" to kazdy wie ze to mega sciema
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Co by sie tam ludziom nie wydawało, w cocomo jest normalnie i spoko. Pracuje w Sopocie od sezonu i ja tam nie mam zastrzezeń. Lidzie spoko a sama firma też ok.
Masz umowe zlecenie wiec wszystko na legalu, bez ściemy. I co najważniejsze płacą dobrze i terminowo. Mamy tygodniówki więc mi to wygodnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

nie sa wyplacalni!uwazajcie
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a jak to z tobą jest że w temacie EVENT SOPOT pod tym samym IP piszesz że tam pracujesz jako tancerka ?

~doSówki
2012-12-19 11:45
217.76.115.*
Re: EVENT SOPOT
to ja jak mam dobry tydzień to zarabiam tyle co ty w miesiąc (w tamtym tygodniu miałam 4 tysie za tydzień :D :D) więc za dużo nie zarabiają barmanki...myślałam że więcej wyciągacie...
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

G.Ó.W.N.O PRAWDA!! z tym że sobie poruchacie! nie dajcie sie nabrać!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

12 zł na ręke to ty zarobisz w cocomo jako ulotkarka a one nie jedą na żadne szkolenia.

Więc cos śmierdzi w tym co piszesz...

Wszyscy maja umowę zlecenie, to raczej normalne. Ja pracuje dla nich za barem i jest mega normalnie.

To nie zadna lipa ani burdel. Dziewczyny które tam tańcza to normalne osoby ( studentki, matki, żony) i w****ia mnie jak ktoś je porównuje z dziwkami.

Puknijcie sie w głowe...

I niech na tym forum wypowie sie wreszcie ktoś kto naprawde tam pracuje/pracował a nie jakieś przestraszone flądry którym sie wiecznie coś wydaje.
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 100

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

prawda!!!!!!!1
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

galki poleruje dlatego ma taka dobra kase albo alfowi d*py daje i tyle haha :D zal mi was dziewczyny wasze marzenie miec cyce sztuczne i na chlanie i nic wiecej aaaa i jakies lumpy modne... zalosne!!!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

jaki pseudo erotic???!!! Przyjdźcie to sie przekonacie. są i gorsze dni, ale dziewczyny maja talent do tańca.
I jakie szkolenia??? KAżdy sam sie uczy z pomącą innych dziewczyn. NIkt nie przeprowadza specjalnych szkoleń, cocomo stawia na naturalnośc...
i to nie burdel!!!! Gdyby sex był w ofercie to nie byłoby w cocomo takich fajnych i dziewczyn :D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 32

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

moim zdaniem ten "klub", to cichy burdel.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a można wiedzieć na jakim stanowisku tam jesteś ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pracuje w tym klubie i jestem bardzo zadowolona. Kasa jest bardzo dobra - jak ktoś jest dobry :P i fajna ekipa do tego!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 37

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

prowizja za każdego klienta który przyjdzie do klubu dla dziewczyn które rozdają ulotki na monciaku, bardziej ciekawe jest to jaką wiedzę albo umiejętności uczą te szkolenia?:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Zgadzam sie ,mozna jeszcze poczytać o Royal Club to taki sam cud miód z gogo tancerkami itp usługami... pseudoerotic
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A prowizja za co? I praca w charakterze kogo?? o_O
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

obiecują świetne zarobki (12 na reke/h) + prowizja od klientów, szkolenie płątne z ich strony, dniówke 50 zł zeby utrzymac sie na tym szkoleniu w obcym miescie i oczywiscie prace na umowe itd. Cos tu smierdzi... :/
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum

Życie za granicą to też nie bajka... (43 odpowiedzi)

Obserwowałam to forum jeszcze w momencie, kiedy byłam w Polsce i tak jak większość z Was...

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...

Ile zarabiacie w 2023? (391 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy