CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to dostajesz gratis drewnianą studnię, cebulki kwiatowe itp. itd. jestem dość ostrożna choć regularnie zamawiam z innych wysyłkowych katalogów, ale tej firmy kompletnie nie znam... Warto? ceny mają takie średnie. Może ktoś może się pochwalić jakimiś doświadczeniami?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Raz kupiłam rośliny z katalogu "Bakker". Zamówiłam mini kiwi oraz cebulki tulipanów w ozdobnej doniczce. Przesyłka bardzo szybka, rośliny solidnie zapakowane. Kiwi było bardzo malutkie ale bez problemu się przyjęło i przezimowało! Cebulki tulipanów były duże i kwiaty pięknie zakwitły w tym roku. Jedynie gratis otrzymałam zupełnie inny. Miała być walizeczka z dużą ilością narzędzi a dostałam mini torebkę z sekatorem, rękawiczkami, śrubokrętem z różnymi końcówkami oraz objemki do kwiatów
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

nagrody

Mam pytanie czy te różne konkursy i wygrane w firmie Bakker to nie jest ściema, bo mam wrażenie że są zbytnio rozrzutni .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nagrody

WIELKA LIPA i naciąganie klienta na markowe, gratisowe nagrody np. dla klientów Skarbnicy Narodowej. Zamiast markowych gratisów przysyłają zestaw rynkowy narzędzi wykonanych może CHRL lub coś w tym rodzaju
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nagrody

Produktem zastepczym 3 plastykowe doniczki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nagrody

Nie nie są rozrzutni ponieważ te gratisy to nieporozumienie prowincjonalne podróbki chińskie byle co i fatalny design i jakość. Podobną opinię mam o jakości ich produktów, kilka wykonanych zakupów potwierdza zaledwie 50% przyjmowalność ich sadzonek. A spróbujcie załatwić tam jakąś reklamację . Zdecydowanie odradzam jest tylu krajowych producentów oferujących podobne rośliny w zdecydowanie niższych cenach i lepszych jakościowo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nagrody

Bzdura!!! kupuje w tej firmie wygralam nawet konkurs,Cebulki tulipanow piekne dostalam 55 szt krokusow dostalam 200 zonkilie dostalam 50 mix i karmnik na balkon .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: nagrody

ściema straszna .Do paczki miała być dołączony gratis radio Grundik - niestety dołączono dwa kwiatuszki.Złodzieje i oszuści .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nagrody

pp 4823
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Potwierdzam, oszukują w nagrodach gratis, zamawiana roślina była kompletnie zniszczona, niespodzianki wcale nie było. Nie polecam tej firmy nikomu. bardzo nierzetelna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

reklamowałem popsute rosliny dostałem nowe ale nic ciekawego postanowiliśmy zerwac kontakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Proszę Pani....złożyłam zamówienie z wysyłkowego katalogu Bakker.. Przesyłkę .otrzymałam wczoraj, oczywiście wraz z walizeczką z narzędziami. Jestem oburzona,że taka firma obdarowuje klientów takimi bublami. Niektóre narzędzia są ciemne od rdzy. Nawet nie można tego dać dziecku do zabawy, bo zapach tego opakowania jest okropny....myślę, że niebezpieczny. Niech Pani nie żałuje. Pozdrawiam. Pewnie już tam nic nie kupię..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Tak, zrobiłam zamówienie za prawie 400 zł , otrzymałam zgnite rośliny oczko wodne na taras bez roślin choć oferta była inna,brak było również wskazówek ogrodniczych choć tak obiecują.Uważam ze to naciągacze żerują na naiwnych jednorazowych klientach,Ja się dodzwoniłam do nich mają mi coś dosłać choć nie wierzę że otrzymam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rośliny beznadziejnej jakości, gratisy brak słów, naciąganie ludzi, obsługa beznadziejna, zarozumiałe Panie, które nie wiedzą po co tam siedzą. Niesympatyczne i wydaje im się, że na klienta można sobie nakrzyczeć!!!!!1
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Dlaczego kupujecie w firmie która zdziera z klienta ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

kupowalam i niestety nkie bylam zadowolona a te niby prezenty to faktycznie sciema nie polecam lepsza firma to Dom i Ogrod solidna no i nasza polska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

wlasnie kupilam zestaw cebulek z karmnikem masakra karmnik chyba dla kolibra taki maly hehe juz z nerwow nie policzylam cebulek czy jesy tylle ci powinno byc koniec nigdy wiecej zadnego zamowinia od tej firmy,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ja zamówiłam truskawki pnące ale były tak przelane wodą ,że aż zgnite żadnego listka nie miały teraz wsadziłam je w ogródek i zobaczymy czy coś z nich będzie na wiosnę. Prezent też miał być inny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

miałem wysłać zamówienie, ale widzę że nie warto, dzięki wszystkim za info.pozdrawiam- a oni niech szukają innych naiwnych, ale ludzie nie dajcie się wrobić w bagno
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Drodzy potencjalni zainteresowani zakupem - Ta firma to nie tylko "ściema" - zobaczcie na ceny i sprawdźcie te ceny porównując z cenami w sklepach ogrodniczych.BAKKER ma ceny chyba najwyższe na świecie!! Ta cwaniacka firma wykorzystuje naiwność potencjalnych klientów!! W Katalogu jest też wpis:"...wyprzedany towar..dostarczymy do państwa product zastępczy"...To dopiero cwaniactwo!!Przykład: żagwin ogrodowy - w Bakker: 53 50zł za 5 sztuk +17.50 za kuriera - w sklepie W suchy Lesie przy ul obornickiej spora doniczka kosztuje 6.5 zł. Wszystkie ceny w Bakker są wyższe o ok 40 do 100 procent.Mam też doświadczenie osobiste ... i nigdy nie kupię roślin w sprzedaży wysyłkowej!!Bakker to zwykli naciągacze którzy prawdopodobnie sprowadzają nie przystosowane do naszego klimatu rośliny z Hollandii, gdzie są one bardzo tanie(wiem to bo bywam czasami w tym i innych krajach!Kupisz u Bakkera , stracisz pieniądze i ich nie odzyskasz!ewentualnie otrzymasz bezużyteczne pseudo narzędzia. Bądźcie ostrożni!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Kupilam i to wielkie zero naciuagacze szukaja tylko zysku i nic kupilam palme za100 zl a to byl lozyk nic z niego nie ma i to jest przykre bo ja kocham kwiaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ma Pan rację....nie wiem co mnie podkusiło....chyba tak okropna skrzynka z narzędziami... Obiecuję sobie...nigdy więcej !!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Wszystkie te komentarze negatywne są prawdziwe.Ostatnio przysłali mi kawę,jest zainfekowana,liście brązowieją i myślą,że ją nie uratuję.A ceny rzeczywiście z kosmosu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

a ja muszę pochwalić tę firmę dostałam i zegarek na rękę ze złotymi inicjałami a narzędzia też się przydały mojemu mężowi.Teraz czekam na nastepne prezenty przy zamówieniu!WIEM ŻE BĘDĄ!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

To rzeczywjscie nierzetelna firma kupuje u nich juz od lat przyslaii jako prezenty takie badziewia ze s,koda gadac a teraz nie vhca oddac pieniedzy za zwrot uszkodzonego towaru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

też miałam wysłać zamówienie ale mi sie odechciało, ceny są masakryczno wysokie, Budleje Dawida kupowałam w sklepie ogrodniczym (całkiem ładne krzaczki ) po 8 zł sztuka a w katalogu są po76,50 trzy sztuki, łatwo przeliczyć , tak samo z cebulkami mieczyków ! No ale przecież za coś muszą kupować te "gratisy", które tak naprawde są wkalkulowane w cenę towaru...stary chwyt sprzedających...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Tak to prawda, są nierzetelni i bardzo drodzy. Niespodzianki "gratis" to fikcja i zniewaga klienta. Chyba już zbankrutowali, nie odbierają telefonów i nie ma z nimi żadnej łączności.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Dokladnie mam takie samo wrazenie, próbuje sie znimi skontaktowac juz tydzien i bezskutecznie!!!!! A zamówienie poszło. co dalej ? czy ktos jest w tej samej sytuacji jak i ja ? Prosze napiszcie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

kupilam i to kosztowalo mnie 100 to dla mnie sporo ale ja kocham kwiaty a oni nie to banda oszustow TO SA DRANIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

zakupilam rosliny zniszczone zgnite plakac sie chce za te pieniadze mialabym 3razy wiecej zdrowych roslin gratisy to tak jak ktos napisal za5zl chiny nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Potwierdzam wszystkie złe opinie.
Przysłane rośliny malutkie, przelane ugniłe przy gruncie
z czterech sadzonek malwy karłowatej może jedna się odbije.
Nie dość tego to w ziemi pełno miniarki(szkodnik trudny do zwalczenia)
Miniarka to mała czarna muszka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ja też dalem sie nabrac a to dzieki Skarbnicy Narodowej ktora reklamuje ta firme przy okazji zakupu numizmzoatow.Przy bardzo wysokich cenach roslin kiepskiej jakosci mamią darmowymi prezenatami które sa bublami Ta firmą powinien zajac sie niezwlocznie Urzad Ochrony Konsumentowr. Odradzam zakupow bo to oszusci i naciągacze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Potwierdzam oszusci ,naciagacze towar jest bardzo drogi ,wielokrotnie przekracza jego wartosc niskiej jakosci.Obiecoja wysokie wygrane ktorych nikt nie otrzymoje.Nie radze nic kupowac !!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

tez sie nacialam karmnik z d donica masakra taki maly ze chyba koliber by tylko wszedl koniec z ta firma same badziewie ciekawe czy mozna odeslac napewno kasa nie wroci ,,,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Jest to banda naciągaczy i oszustów sam kilka razy dałem się nabrać, nawet wysłałem do nich pismo informujące ich , że balansują na granicy przestępstwa a wszelkie obietnice wysokich nagród są tylko obietnicami, przysłowiowym płomieniem przyciągającym ćmę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Tak kupowałam duźo i wprowadzano mnie w błąd materiał był złej jakości i do tej porynie otrzymałam laptopa13 calowego ani czterdziestu tysięcy Kan które były wszystkie numery potwierdzajace przesyłkę na konto i nic to jest naciaganie ludzi te krokusy które były w ozdobnych dla doniczkach do tej pory nie zakwitły .Wstyd mi że byłam taka naiwna i dałam się tym naciagaczom oszukać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

znajoma zrobiła zakup za kwotę 1000,- jak ja to zobaczyłam ręce opadają co też ona otrzymała zgadzam się z przedmówczynią!!! Nigdy więcej odradzam!!! To nadaje się do telewizji bo w sądzie nie wygra, a tak przynajmniej stracą Klientów!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Wszystkie negatywne opinie potwierdzam. Kwiaty zostały dostarczone w okropnych warunkach. Zostały po prostu zniszczone. Większość to gołe łodygi lub całkiem uschnięte liście. Prezentem miał być ekspres do kawy a co się okazało dostałam cztery małe filiżanki/kubeczki. To było moje drugie zamówienie, za pierwszym razem drzewko było zapakowane i dostarczone w porządny sposób lecz dodatkowe cebulki okazały być się niczym (dosłownie), nic z nich nie było. Dodatkowa studzienka dla kwiatów była takich wymiarów, że brak słów. Nie mam pojęcia co według nich tam miało się zmieścić. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam tej firmy, a nawet odmawiam korzystania z jej ofert.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Odebrałam przesyłkę za 96 zł w ktorej przysłane zostało 6 zwifłych pożołkłych sadzonek goździkow zamiast nagrody mini tandetna skrzyneczmka z obcęgami i śrubokrętami.ZGROZA!To wszystko nadaje się do ŚMIECI.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

proszę nie kupujcie od nich gotowych zestawówó roślin. raz przysłali mi zgniłe rośliny po reklamowaniu tych roślin przysłali mi ponownie zgniłki za niebagatelną sumę 219.90 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

zamówiłam cebulki mieczyków, truskawki w doniczce i begonie bo skusiła mnie obietnica gratisu tj.walizki z narzędziami (100 części).Dostałam drobne cebulki (w sklepach sa większe) zamiast 8 roślin truskawek tylko 4 a zamiast obiecanego gratisu doniczkę. Czuję się oszukana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Dziękuję wszystkim za opinię. Właśnie wraz z katalogiem Bon prix dostałam katalog Bakker. Chciałam zamówić cebulki tulipanów, ale zszokowały mnie ceny i postanowiłam zajrzeć do netu i poszukać opinii.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Kupię u polskiego ogrodnika dużo taniej i bez śmieciowych gratisów. Kupiłam kiedyś na allegro sadzonki kwiatów i w gratisie dostałam 1 kg cebul tulipanów czerwonych - niby zwykłych ale jakże pięknych. Popierajmy naszych ogrodników.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

no właśnie miałam ten sam dylemat bo przy katalogu bon prix bardzo wiarygodnie to wygląda, ale od czego jest internet :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

uważajcie też na wysyłkę cebulek z "Działkowca", teraz nie wiem czy była tam jakaś wkładka, ale moja mama zamówiła i czekała kilka tygodni (a miało być kilka dni), musiała ich w końcu postraszyć że albo wysyłają towar albo mają oddać kasę bo jak nie to zgłasza sprawę... ja kilka dni temu zamówiłam z netu z firmy BENEX (http://www.cebule-kwiatowe.pl już wiem, że przesyłka nadana, zobaczymy w praktyce czy warto było :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

jedno wielkie dziadostwo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

zgadzam sie wielkie gu....o jaki czlowiek naiwny i wkurzony przeplacilem 5 razy za to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

nie n igdy wiecej za to polecam polska firma DOM i Ogrod - solidni super sadzonki brawo dla "naszych"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o firmie BAKKER rośliny , które kupiłam w połowie zasuszone w połowie zgniłe , część posadziłam , a część wyrzuciłam. Zobaczymy czy z tych posadzonych coś będzie choć szczerze w to wątpię. Walizeczka z narzędziami straszna lipa z Chin . Nie polecam zakupów w tej firmie. Moje zakupy w tej firmie były pierwsze , a zarazem ostatnie .Nie polecam zakupów w BAKKER.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ja bym się chyba nie przekonała do zamawiania roślinek przez internet;D lubię sobie je dokładnie obejrzeć i wybrać co mi pasuje;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Moja mama wydała już niezłą sumę pieniędzy za rośliny od tej firmy . obiecali nagrodę w postaci telewizora 42 cale . Okazało się , że telewizor zaginął gdzieś w magazynie. Ostatnio odebrałam przesyłkę za mamę - w pojemniku były 3 zdechłe roślinki na sumę 71 złotych kpiny. Nie polecam - będę namawiała mamę , aby odpuściła sobie zakupy od tej firmy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ja miałem obiecaną nagrodę w postaci radia, dostałem dwie roślinki.Ta firma to ściema ,oszuści i złodzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Podzielam wasze opinie naciągacze mi też nie wszystki rośliny się przyjeły są marnej jakości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

lampki solarne które otrzymałam w gratisie paliły się aż 3 dni zgroza
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Potwierdzam wszystkie złe opinie! Kiedyś była taka firma R....r D...st .Działali na tej samej zasadzie. Złapać frajera obietnicą wielkiej wygranej i doic. ....Dałem się nabrać i jest mi z tego powodu głupio jak cholera. ..
Nie bądźcie tacy sami jak ja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Dałam się nabrać -zamówiłam cebulki i gratis lampki - i nabili mnie w butelkę żenada żeby taka firma wysyłała takie buble lampki nie palą się wcale cebulki kwiatów odsyłam z powrotem i żądam zwrotu pieniędzy ,Dość nieuczciwym dystrybucjom ,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Niestety tez dałam sie pare razy nabrac, towar nie taki jak zamówiłam, zamiast 3 doniczek storczyka ogrodowegonr 3956-33 dostałam 2 a zapakowane dla 3 , czyli jeden wyjety. Kiedy storczyk zaczął kwitnąć okazało sie ze ze jest to cos w rodzaju kaczenca ale nie pieknego storczyka z katalogu.
Oczywiscie mamią nagrodami -Tv LCD komputerami i te oferty jak ja nazywam "przynęta" są napisane DUZYMI literami ale oczywiscie z * lub** i jak sie wezmie lupe i przeczyta malenkimi literkami tzw warunki nagrod , to konkurs jest organizowany w wielu krajach a tym samym szanse marne. Te przynety to za kazdym razem - jest was dwoje do nagród masz duzą szanse, przeslij zlecenie transportu, 40 tys dostaniesz czekiem lub przelewem.Do tych oferowanych nagród dodają oczywiscie blankiet zamówienia z informacja ze nagroda tuz tuz ale oczywiscie trzeba przesłąc zamówienie. Na pewno z nastepnym krzykliwym literowo ze juz juz wygraywasz to dostanę- przeslij swoj kod i oczywiscie z tyk kodem przeslij zamówienie. Potem bedzie -na jakie nazwisko przesłąc 40.000 zl plus oczywiscie przslij zamowienie. Potwm do 14 dni przeslij zamowienie i do jakiego mista mamy wyslac te nagrode.
Tak to funkcjonuje . Człowiek łąpie sie na przynete i wysyła zamówienie jedno po drugim, bo ju juz zaraz na pewno za nastepnym dostane ten Tv czy te 40. 000 zl.
Tak ze bądzcie ostrozni nie dajcie sie złowic na te przynęty.
Pozdrawiam,
Beata Radomska
Opole
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam mnie też tak ściemniali ze wygrałem 50tys zl i do dziś ich nie widze szkoda gadac .Pozdrawiam wszystkiccch oszukanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Zrobiłam zamówienie na 300 zł, w gratisie miała być solidna, duża studnia a dostałam studzienkę 30 cm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

kupilam amarylis ,dostalam gratis domek dla ptakow z drewniana doniczka i 80 cebulek .amarylis jest boski , w sklepie takiego nie kupisz. rozwinelam wspolprace, jesli lubisz rosliny doniczkowe kupuj , bo warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ja kupiłam 3 róże wielkokwiatowe, jedna była pokryta plesnią i sucha, a ta 'studnia' średnicę dna ma ok. 20 cm. Na zdjęciu wygląda okazajel, nadaje się na balkon( może na 1 lub 2 małe kwiatuszki).
POLECAM KUPOWAC W SKLEPIE OGRODNICZYM. przynajmniej wiesz co kupujesz. Przekonałam się na własnej skórze- NIESTETY...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

UNIKAC JAK OGNIA ZAKUPU W TEJ SZAJCE OSZUSTOW.!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ciekawe dlaczego policja nie zajmuje sie takimi oszustami? Tyle wyzysku i zadnej interwencji, co na to ten idealny rzad?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ale ludzie zamawiają dobrowolnie. Nikt ich nie zmusza. A że są naiwni(żeby nie napisać dobitniej)... To płacą za swoje marzenia o wygranej.
Nie chce się czytać regulaminów albo dopisków maleńkimi literkami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

w swojej wypoeiedzi nie stac ciebie na podpis nawet tylko chocby imienie bo jestes takim samym cwaniakiem jak oni. negatywnych opin jest tysiace i jest to juz przestepstwo ktore powinno byc scigane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

zamawiałam dwa razy i za każdym razem nie mogę się doprosić dostawy przeciąga się termin wciskając różne bajeczki a to nie odpowiedni czas a to nie od nas zależy a to rośliny w spoczynku i takie bzdety wszędzie kupują ludzie i takich bajek nie słyszeli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

ta firma to wielka lipa czeka się długo i ciągle inne tłumaczenie z jakich przyczyn takiego cyrku nie odstawia żadna firma terminy są dotrzymywane i nie ma żadnych problemów a tu zaznacza się kiedy ma być dostarczona bo człowiek nie tylko tym żyje i zaznacza tak jak mu pasuje i na próżno lekceważy się zamawiającego i nie ma w katalogu informacji że termin dostawy będzie wtedy kiedy pracownikom będzie się chciało pracować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

nie dostałam donicy ani domku dla ptaszków tak jak było w katalogu, odmówiłam przyjęcia paczki, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

i dobrze ze nie dostales tej donicy z domkiem to jest takie male ze masakra dla koliberka chyba zaluje ze to kupilem nigdy nic od tej firmy juz nie kupie przeplacone 5 razy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Dziś posadziłam w ogrodzie trójkolorowa hortensję z polskiej internetowej szkółki - piękny okaz za 9.99zł. przeglądałam katalog - mają ładne rzeczy, ale o zgrozo! te ceny, tu kosztuję 49.90zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

W dn.20.10.2ł016 wysłałem zamówienie.1.Drewniana studnia dla ptaków/gratis/.2.Kwiat doniczkowy"Anouk"cena 105,50zł.3.Drzewko cytrynowe za 9,49zł. 4.Nawóz cytrynowy do drzewka za 24,90zł.Koszt przesyłki 18,90 zł.Co stanowi sumę 133,89zł. Po m-c tz.22.11.br dostaję awizo ,ze przesyłka jest do odebrania,kwota da zapłaty 158.79zł.Przesyłka wielkości pudełka po butach,daje do myślenia.Wielka Lipa.!!!. Z poważaniem Roman C.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

nigdy nie kupie to wielkie oszustwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Potwierdzam, zakupy tam ta masakra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

Ja kupowalam ale na koniec roku tezentu ani reLi

V

Mzamowilam niic nie dostalam zadnego p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje tylko i wylacznie ze ''Swiatkwiatow.pl''
Ten sklep jest najlepszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bakker!!!!!!!!!!!!
Totalne nieporozumienie.
Po zasianiu nasion; fajny efekt wzrastających roślin cieszy oko.
Po 1,5 m-ca okazuje się to urosło to nie kwitnie ale ma bulwy "rzodkiewki"
A po usunięciu rzodkiewek pozostałe roślinki to nic innego jak rzepak.
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! kolejny klient do widzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupilam tzn.zamowilam 18 stycznia pierwiosnki w doniczkach i nasiona lewkonii. Mialy byc dostarczone w cuagu 5-12 dni. Tymczasem jest 12 luty i cisza, nie mozna do nich napisac, post z oferta jest usuniety, a w historii zamowien nie mojego zamowienia. Nie wierze, ze tak mozna postepowac, od lat zamawiam wszystko przez internet, nie spotkalam sie z taka sytucja, zawsze bylo wszystko uczciwie zalatwione, grzecznie bez problemow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w takiej samej sytuacji, złożyłam dwa zamówienie 19.01. z czego po zalogowaniu widoczne jest tylko jedno... do dnia dzisiejszego brak dostawy... mało tego, nie odpisują na ponaglające maile, a jak do nich dzwonisz to jest komunikat "brak wolnych operatorów" - oszusci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt wszystkie oszukane osoby, na s.czarna@vp.pl Wystosowuje pozew zbiorowy, jest nas już 5 osób, których dokumentację posiadam. Prosze o włączenie się w akcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym roku 100 cebulek. Coś tam wschodzi ale cebulki były b.małe. Jako gratis dostałem malutką torebkę "kwiatków rabatowych". Wschodzą ale wyglądają przeciętnie.Najszybciej urosło 12 rzodkiewek których nasiona były z kwiatkami. Zapłaciłem 100 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jeszcze został oszukany przez firme bakker.com ? skladamy pozew, mam już kilka osób, które złożyły zamówienia w przeciągu pół roku i go nie otrzymały. Jeżeli jest tu też ktoś taki, prosze o kontakt (najlepiej przesłanie dokumentacji o zamówieniu) na s.czarna@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,ja do dziś nie otrzymałem,zamowienia,ponadto nie odbierają telefonow ani nie odpisują na e-maill.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam podobny problem , czy próbowałes kontaktować sie z siedzibą w Holandi , moze masz namiary ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER?

W zeszłym roku zakupiłam 2 palmy hawajskie i obie padły. Reklamowałam, reklamacje uwzględniono ale pieniedzy nie zwracaja. Przyznali równowartość zakupu w formie bonu. Jednakże po złożeniu nowego zamówienia kontakt z ta firmą jest niemożliwym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JA ZAKUPIŁEM DRZEWKO SZCZEPIONE i się nie przyjeło chce reklamować ale nie odpowiadają na telefony i pocztę
czy za ktoś kontakt bezposredni do firmy BEKKER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś się zwinęli z Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bakker
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...