Worki foliowe (3) Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały... Olek97 Co posadzić po obu stronach drogi? (2) Witam Mam 180m drogi dojazdowej do domu i po pół metra z każdej strony aby... Ronnara aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50) za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam... wiola1
Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18) Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś... Janina46 Nawadnianie ogrodu (1) Mam 4 podwyższone łóżka ogrodowe, każde o wymiarach 4 x 24 stopy. Planuję... vindegosh Tanie kwiaty doniczkowe (13) Gdzie na terenie Gdańska kupię tanie ale dobrze ukorzenione kwiaty doniczkowe? M. Bez jakiego krzewu nie wyobrażacie sobie ogrodu (2) Jak w temacie. Co warto jest zasadzić ? Rośliny na słabą glebę (2) Witajcie. Jakie rośliny dobrze poradzą sobie na słabej glebie? Co będzie... Natma Czarne ślimaki niszczą uprawy (5) Przede wszystkim kwiaty ale też inne. Takie czarne, wszędzie ich pełono. I... renatta gdzie kupić kwiaty? (24) Czy macie jakieś polecane kwiaciarnie albo może hodowców w których warto... kaś Czy Lobelia usycha (2) Witam, Podstawowa informacja : raczkuję w kwestii ogrodnictwa, nawet tego... Lamiria jakie rośliny doniczkowe najdłużej mają kwiaty? (15) Kupuję namiętnie storczyki, które po miesiącu stają się suchymi badylami, na... koza Zakładanie ogrodów (58) Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I... ccc jakie roślinki na zewnątrz (83) temat Marka Kocio Czas sadzenia (4) Czy już za późno na sadzenie iglaków? Żywopłot (3) Szukam firmy, która regularnie będzie przycinała żywopłot. Polecacie kogoś? MAgda Sadzonki borówki amerykańśkiej (2) Ilu letnie sadzonki sadziliście? I kiedy polecicie wsadzić je do gruntu? Projekt ogrodu (16) Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa... gochak Ubezpieczenie domku letniskowego/ROD (3) W czasie "zarazy" gwałtownie wzrosło zainteresowanie działkami ROD. Wielu... sadyl Ogrodzenie z siatki (7) Jest to siatka wokół działki rod. Moje pytanie czy dam rade ją sama oszyscic,... joanna209