what's up? (17) Szczerze mówiąc: nie wierzę, że ktoś mi odpowie tu, na tym Forum. Ale może... sa∂yl Jak pozbyć sie szopow praczy z ogrodu? (1) Macie tez taki problem? Rozkopane ogrodki?! kosciany_ludek Zakładanie ogrodów (39) Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I... ccc Ogrodzenie z siatki (5) Jest to siatka wokół działki rod. Moje pytanie czy dam rade ją sama oszyscic,... joanna209 Wszystkich swietych (1) Witam, Czy orientują się Panie, czy na terenie trójmiasta a najlepiej Gdyni... P Sadzonki dzikiej róży, skąd wziąć? (7) Czy w okolicy Gdyni/Trójmiasta jest miejsce gdzie rosną dzikie róże i można... kr Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (5) Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś... Janina46 Czarne ślimaki niszczą uprawy (4) Przede wszystkim kwiaty ale też inne. Takie czarne, wszędzie ich pełono. I... renatta Rośliny na balkonie a koty (5) Witam :) Planuję zaaranżować balkon na miejsce wypoczynku. Meble, kolory,... trojkcik Gdzie w Trójmieście wierzba hakuro (3) Witam! Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście i okolicach dostanę wierzbę... Kasia Plaster drewna - gdzie dostanę? (6) Potrzebuję plaster drewna, o średnicy ok. 12 - 15 cm? Wiecie może gdzie mogę... am Kwiaty (3) Czy jest jakaś kwiaciarnia otwarta od godz 8? pomocy gdzie kupić kwiaty? (14) Czy macie jakieś polecane kwiaciarnie albo może hodowców w których warto... kaś Projekt ogrodu (2) Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa... gochak CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? (75) Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to... Karolinka29 Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (8) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga Użyźnienie gleby (6) Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,... Choroby kwiatów doniczkowych-pomoc (4) Jak w tytule-potrzebuje kwiaciarni gdzie pomogliby mi rozpoznać chorobę... pomocpotrzebnaodzaraz Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! (4) Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?... Papaja Ogrodnik (2) Szukam ogrodnika, kogoś kto się zna na podcinaniu, spryskiwaniu, sadzenie... K.
1 z 5 »