Hortensja (4) Kupiłam piękna hortensje chyba bukietową. Niestety postawiłam ją na pełnym... Gg Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (13) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga Ubezpieczenie domku letniskowego/ROD (2) W czasie "zarazy" gwałtownie wzrosło zainteresowanie działkami ROD. Wielu... sadyl
gdzie kupić kwiaty? (16) Czy macie jakieś polecane kwiaciarnie albo może hodowców w których warto... kaś leżak czy krzesło "ogrodowe"? (3) Który sprzęt Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się na plaży? Moje stare rzeczy... nowakos Zakładanie ogrodów (50) Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I... ccc Kocia muzyka (6) Muzyka jest jak ogród a ogród jak muzyka, kto mi nie wierzy niech stąd szybko... Kocio Własne grzyby (2) Witam, właśnie zamówiłem grzybnię borowika szlachetnego, gdyż zamierzam... Anime Tanie kwiaty doniczkowe (10) Gdzie na terenie Gdańska kupię tanie ale dobrze ukorzenione kwiaty doniczkowe? M. TO żyje :) (116) O perypetiach z działkową glebą pisałem w innym wątku. Włozyłem w nią sporo... sa∂yl Gdzie kupie leżaki drewniane w Gdansku i okolicy ? (1) Witam serdecznie Szukam porządnych leżaków drewnianych do mojej kawiarni.... korniczek Gdzie kupić sztuczne kwiaty i podkłady pod Święto Zmarłych? (6) Podajcie jakieś miejsca , giełdę czy sklep w necie , cokolwiek gdzie kupię... reba Cztery Pory Roku firma ogrodnicza (1) Serdeczne podziekiwania dla firmy Pana Przemka za bardzo dobrze wykonana... DarekC Projekt ogrodu (3) Cześć :) Czy możecie polecić firmy projektujące ogrody + koszt wyceny... magda478 Gdzie kupić rabatki (2) Poszukuję rabatek, pelargonii, surfinie itp...Najlepiej od ogrodnika na... Gośka Własne grzyby jadalne (3) Serwus, Czy Ktoś próbował z sukcesem zaszczepić w swoim ogrodzie/lesie... lukrecja Usuwanie starych pni (3) Jeden z pni na moim terenie porośnięty jest grzybami, które rozkładają go... lukrecja Pachypodium-palma Madagaskaru-gwiazda Afryki (3) Czy jest tu ktoś, kto hoduje tego sukulenta? Podlewam go od października raz... Magda-lena Czas sadzenia (3) Czy już za późno na sadzenie iglaków? Nadwyżki do oddania (2) Chciałam rozpocząć wątek, chodzi mi o nadwyżki. Dokładniej mówiąc na każdej... balbina