Pachypodium-palma Madagaskaru-gwiazda Afryki (2) Czy jest tu ktoś, kto hoduje tego sukulenta? Podlewam go od października raz... Magda-lena TO żyje :) (5) O perypetiach z działkową glebą pisałem w innym wątku. Włozyłem w nią sporo... sa∂yl Projekt ogrodu (1) Cześć :) Czy możecie polecić firmy projektujące ogrody + koszt wyceny... magda478 Czas sadzenia (3) Czy już za późno na sadzenie iglaków? Nadwyżki do oddania (2) Chciałam rozpocząć wątek, chodzi mi o nadwyżki. Dokładniej mówiąc na każdej... balbina Tanie kwiaty doniczkowe (8) Gdzie na terenie Gdańska kupię tanie ale dobrze ukorzenione kwiaty doniczkowe? M. Sr*jtaśma w służbie ogrodnictwa (31) Kiedy zimą siedziałem na Necie, łykając jak pelikan wszelakie porady... sa∂yl Przewód do oświetlenia zewnętrznego płaski h05RNH2-F 2x1,5 mm czarny (3) Poleca specjalny przewód do oświetlenia zewnętrznego Girland płaski h05RNH2-F... amk hurt jakie roślinki na zewnątrz (82) temat Marka Kocio what's up? (22) Szczerze mówiąc: nie wierzę, że ktoś mi odpowie tu, na tym Forum. Ale może... sa∂yl Projekt ogrodu (10) Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa... gochak Gdzie kupię w Gdańsku stacjonarnie sadzonki truskawek? (2) Chciałam posadzić lipiec -sierpien... ala Żywopłot (2) Szukam firmy, która regularnie będzie przycinała żywopłot. Polecacie kogoś? MAgda CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? (87) Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to... Karolinka29 Barierki balkonowe (1) Czesc, powiedzcie mi, jaki macie sposob na dekorowanie barierek balkonowych?... lullla Rośliny na balkonie a koty (6) Witam :) Planuję zaaranżować balkon na miejsce wypoczynku. Meble, kolory,... trojkcik Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (9) Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś... Janina46 jakie krzewy na balkon? (8) Które krzewy dobrze sprawdzaja się w donicach na balkonie? Gdzie najlepiej... kijek kleszcze w ogrodzie - pomocy (3) Witam. Czy ktoś ma sprawdzony sposób na pozbycie się kleszczy z ogrodu ?... załamana Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (10) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga
1 z 6 »