Balkon - mini ogród. (1) Mop parowy - czy warto? (0) Znalazłam fajnego bloga dpblogpl, gdy szukałam recenzji mopa parowego, nad... MilkaKasia Prace w ogrodzie/działce w lutym (1) Czy oprócz przycięcia drzew i krzewów owocowych powinnam coś jeszcze zaplanować? Jaa
Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą? (3) Chodzi przede wszystkim o trawnik, o rośliny byliny, o które trzeba dbać... chamsa Koszenie trawy i pomoc w ogrodzie:) (4) Chetnie pomoge w pracach ogrodowych:-) W razie potrzeb zapraszam do kontaktu... MIchal Wątek ogrodniczy 2014 (88) Witam wszystkie ogrodniczki. W tym tygodniu zamierzam sadzić zioła do... emilia pomocy :) (3) Witam. Ja, wieczna mieszkanka bloków, kupiłam gotowy dom z ogrodem. Dom... anula Gdzie w okolicy Gdańska czarny bez, krzew? (4) Planuję robić sok, więc ważne by był dalej od ulicy w możliwie naturalnym... majasia81 Bluszcz przy płocie (2) Witam,mam parę zapytań :) * Czy sadząc bluszcz przy płocie trzeba zasadzić... nma Wymiana sadzonek/nasion/roślin (3) Witam, Dużo osób wysiewa na wiosnę nasionka, robi porządki na działkach - a... Jagna23 ścięcie tuji (2) Witam chciałabym ściąć od góry thuje na 1 m wysokości /z góry/ oraz z boku... dana20 Gdzie kupię budleję Dawida? (1) Szukam budleję, odmianę black knight. może wiecie, gdzie można kupić? bombi Kwiat mirt - gdzie kupię? (2) Poszukuję rosliny mirt. Czy gdzies mozna ja kupic. Za rok mam komunie córki i... ala pomogę w pracach w ogrodzie itd (2) Witam serdecznie. Oferuje pomoc w ogrodzie jak i w domu. Na terenie 3 m i... x-man ktoś kupił tęczową róże? (1) Witam czy ktoś kupywał tęczową róże z kolbud jest ogłoszenie,ale czy to takie... anonim Jakie prace w lutym/marcu na działce? (6) jakie prace powinnam wykonać na działce ogrodniczej w marcu (lub w tym... A-N Duża ilość os :( (45) Czy w Waszych ogródkach w tym roku też jest wyjątkowo dużo os? Macie jakieś... Ona Leśniczówki w Gdańsku - choinki? (1) Gdzie można ściąć choinki na terenie Gdańska? ola Ogród zimowy (1) Witam. Zbieram informacje na temat zakładania ogródka zimowego. Koszt, czas... user_138512321402 Zabezpieczanie ogródka działkowego przed zimą (3) Nie wiem jak zabezpieczyć ubikację przed mrozami. Pierwszą toaletę zalałem... działkowiec