jakie krzewy na balkon? (8) Które krzewy dobrze sprawdzaja się w donicach na balkonie? Gdzie najlepiej... kijek kleszcze w ogrodzie - pomocy (3) Witam. Czy ktoś ma sprawdzony sposób na pozbycie się kleszczy z ogrodu ?... załamana puszcza (2) pomorskie to tylko trójmiasto a reszta to nie 3ci a 10 sort taka to Polska. stan
Balkon - mini ogród. (7) Witam, pisze tu ponieważ chciałabym wołam o pomoc!! :) Co rośnie na balkonie?... m.x,,, Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! (7) Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?... Papaja Kupię ogródek działkowy (10) Za niewielkie pieniądze ponieważ zależy nam na kawałku ziemi aby dzieci miały... Marta śliwki węgierki i inne (4) hej, gdzie mogę znaleźć w Gdańsku lub okolicach drzewa śliwki węgierki lub... tomasz Pomidorki (8) Cześć, chciałabym sobie posadzić pomidorki na balkonie. Co robić, żeby... Ala8383 Użyźnienie gleby (7) Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,... Kwiaty (4) Czy jest jakaś kwiaciarnia otwarta od godz 8? pomocy Sadzonki dzikiej róży, skąd wziąć? (8) Czy w okolicy Gdyni/Trójmiasta jest miejsce gdzie rosną dzikie róże i można... kr Kobieta / Ogród - chyba pasuje (1) https://youtu.be/LV-gMn3jY3I znalazłem ciekawe nagranie - może ktoś pomoże... bts Krzewy - gdzie najtaniej? (2) Witam, czy ktoś wie gdzie najtaniej kupię krzewy typu cyprys, thuja?... ktosia1 tuja na pieńku, sprzedawana w Lidlu (1) trafiłam na egzemplarz z dodatkiem opuchlaka:/ Uwaga, bo to duży szkodnik w... Magda Jak pozbyć sie szopow praczy z ogrodu? (1) Macie tez taki problem? Rozkopane ogrodki?! kosciany_ludek Wszystkich swietych (1) Witam, Czy orientują się Panie, czy na terenie trójmiasta a najlepiej Gdyni... P Gdzie w Trójmieście wierzba hakuro (3) Witam! Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście i okolicach dostanę wierzbę... Kasia Plaster drewna - gdzie dostanę? (6) Potrzebuję plaster drewna, o średnicy ok. 12 - 15 cm? Wiecie może gdzie mogę... am Choroby kwiatów doniczkowych-pomoc (4) Jak w tytule-potrzebuje kwiaciarni gdzie pomogliby mi rozpoznać chorobę... pomocpotrzebnaodzaraz Ogrodnik (2) Szukam ogrodnika, kogoś kto się zna na podcinaniu, spryskiwaniu, sadzenie... K.