Projekt ogrodu (5) Cześć :) Czy możecie polecić firmy projektujące ogrody + koszt wyceny... magda478 Hortensja (5) Kupiłam piękna hortensje chyba bukietową. Niestety postawiłam ją na pełnym... Gg Kocia muzyka (6) Muzyka jest jak ogród a ogród jak muzyka, kto mi nie wierzy niech stąd szybko... Kocio
Własne grzyby (2) Witam, właśnie zamówiłem grzybnię borowika szlachetnego, gdyż zamierzam... Anime TO żyje :) (116) O perypetiach z działkową glebą pisałem w innym wątku. Włozyłem w nią sporo... sa∂yl Gdzie kupie leżaki drewniane w Gdansku i okolicy ? (1) Witam serdecznie Szukam porządnych leżaków drewnianych do mojej kawiarni.... korniczek Gdzie kupić sztuczne kwiaty i podkłady pod Święto Zmarłych? (6) Podajcie jakieś miejsca , giełdę czy sklep w necie , cokolwiek gdzie kupię... reba Cztery Pory Roku firma ogrodnicza (1) Serdeczne podziekiwania dla firmy Pana Przemka za bardzo dobrze wykonana... DarekC Gdzie kupić rabatki (2) Poszukuję rabatek, pelargonii, surfinie itp...Najlepiej od ogrodnika na... Gośka Własne grzyby jadalne (3) Serwus, Czy Ktoś próbował z sukcesem zaszczepić w swoim ogrodzie/lesie... lukrecja Usuwanie starych pni (3) Jeden z pni na moim terenie porośnięty jest grzybami, które rozkładają go... lukrecja Pachypodium-palma Madagaskaru-gwiazda Afryki (3) Czy jest tu ktoś, kto hoduje tego sukulenta? Podlewam go od października raz... Magda-lena Nadwyżki do oddania (2) Chciałam rozpocząć wątek, chodzi mi o nadwyżki. Dokładniej mówiąc na każdej... balbina Sr*jtaśma w służbie ogrodnictwa (31) Kiedy zimą siedziałem na Necie, łykając jak pelikan wszelakie porady... sa∂yl Przewód do oświetlenia zewnętrznego płaski h05RNH2-F 2x1,5 mm czarny (3) Poleca specjalny przewód do oświetlenia zewnętrznego Girland płaski h05RNH2-F... amk hurt what's up? (22) Szczerze mówiąc: nie wierzę, że ktoś mi odpowie tu, na tym Forum. Ale może... sa∂yl Gdzie kupię w Gdańsku stacjonarnie sadzonki truskawek? (2) Chciałam posadzić lipiec -sierpien... ala CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? (87) Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to... Karolinka29 Barierki balkonowe (1) Czesc, powiedzcie mi, jaki macie sposob na dekorowanie barierek balkonowych?... lullla Rośliny na balkonie a koty (6) Witam :) Planuję zaaranżować balkon na miejsce wypoczynku. Meble, kolory,... trojkcik