sklep ogrodowy (1) Jeżeli chcecie sobie sprawić drzewa owocowe, drzewa ozdobne albo krzewy... ogrodnik owoce (1) Witam,zalezy mi na tym,by nawiazac w spolprace z firmą,kora zajmuje sie... Wakohh Pielęgnacja roślin o ogrodzie (1) Dzień dobry. Posiadam od wiosny ogród. Nasadziłem kilkanaście roślin i chyba... Mariusz
Siatka druciana, zgrzewana - gdzie? (2) Witam Chciałem się zapytać czy ktoś może wie gdzie jest taki sklep w gdańsku... Murzyn Pomoc (1) Zwracam się do Was z prośbą. Ciężko mi jest samej wszystko ogarnąć. Pracuje... Kwiaty doniczkowe na sprzedaz - TANIO !!! Bardzo ladne !!! Dekoracyjne !!! (2) Mam do sprzedania bardzo ladne i bardzo tanie kwiaty doniczkowe - Reo... Joanna leżak czy krzesło "ogrodowe"? (4) Który sprzęt Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się na plaży? Moje stare rzeczy... nowakos Pielęgnacja ogrodów (1) Firma dar ogrodu zajmująca się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów i... Dariusz Doniczki na balkonie - jak postawić, żeby były bezpieczne? (4) Witajcie. Mam problem z tym, jak postawić doniczki na balkonie. Nie mam... kleksik Mrówki biorą wszystko, co zasiałam. Jak sobie z tym poradzić? (2) Próbuję olantować trochę szpinaku, rzodkiewki, marchewki itp. Problem w tym,... AdienMakram Roślina zamknięta w lodzie podczas zimowej burzy (2) Mieszkam w Seattle i mamy teraz bardzo zimne przystawki. Dowiedziałem się, że... JoejJiel1 Echinacea Purpurea Green Twister (1) Hej wszystkim, spodobała mi się Echinacea Purpurea Green Twister - odmiana ta... wiwo12 Rozmnażanie roślin doniczkowych (1) Hej. Jakiś miesiąc temu zdecydowałam się na ukorzenienie mojej Monstery.... wiwo12 sałata ;) (10) Witajcie. Od niedawna jestem posiadaczką działki ogrodniczej i postanowiłam... Kaśka ogrodniczka :D ślimaki na działce (20) czy znacie jakieś naturalne sposoby na wszechobecne ślimaki bez skorupy na... A-N Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? (14) Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby... Aga skoro tu ogród to podrozdział kobiety... to co za zwyrol to planował? (1) informuję, za potalem urzędowym miasta, że dziś rozdano kilka tysięcy... Sadzonki (3) Gdzie w Gdansku moge dostac sadzonki pora, selera itp? Autor zamienł bym się chętnie (3) oferuję wyhodowane na parapecie sadzonki physalis i pomidorów Zotych... tX Czy Kalie to kwiaty na pogrzeb...? (28) j.w....... Madziarrra