Ogrodzenie z siatki

Jest to siatka wokół działki rod. Moje pytanie czy dam rade ją sama oszyscic, czy lepiej kupic nową. Choć nową tez by musiała robić sama, a to chyba raczej trudne?
W starej mam kilka dziur i w kilku miejscach rdza.
Szukałam na necie i znalazłam m.in https://www.koelnerpolska.pl/zrob-to-sam/jak-odnowic-siatke-ogrodzeniowa-poradnik/
Jak dziury jako tako załatam, to z rdzą chyba trudniej?
Ktoś to robił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy, jak wyceniasz swój czas.
Nowa siatka metalowa powlekana PCV kosztuje rzędu 6-7 zł/m²
Spróbuj doczyścić kawałek rzędu 1 m², dolicz czas jego pomalowania i koszt nowej farby... i sama sobie odpowiesz na to pytanie.

Położenie nowej siatki trudne nie jest, ale bardzo przydałaby Ci się druga osoba.
Samemu jest to po prostu niewygodne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Własnie ta druga osoba do pomocy... ciezko bedzie. Myslałam, ze sama jakos dam rade. Akurat lubie takie roboty powiedzmy czasochłonne. Akurat jest, co robic w week :) Poki lato mogę robic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zagadać z kimś z Zarządu Twojego ROD - może podeślą kogoś w ramach godzi społecznych? Lub za małą opłatę?
Albo pogadaj z sąsiadami - może ktoś pomoże?

Bo jak rozumiem nie chodzi o działkę "z brzegu" i zewnętrzny płot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedna strona jest od drogi, a druga sąsiaduje z inną działka, ale tam rzadko kto na nią przyjeżdża i nie można się dogadać o wspólny remont ogrodzenia.
Dzięki za podpowiedz. Faktycznie zapytam w ROD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się podobają kamienne ogrodzenia, ale jest to spora inwestycja. Warto szukać jednak ciekawych propozycji godnych uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działkę ogrodziłem http://noble-fs.pl/wybor-siatek-oraz-innych-ogrodzen/ bardzo dobry zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...